26 травня 2021

Поради для абітурієнтів від практикантів

Продовжується практика у студентів спеціальності «Право».
Майбутні юристи залюбки допоможуть Вам у виборі професії.
Давайте послухаємо…


ЧЕРНЯК ВІКТОРІЯ, КОБЗАР ІРИНА
ДНІПРОВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

Всім привіт. Зараз у Вас відповідальна місія у житті – вибір професії. Почуйте свій внутрішній голос, який допоможе знайти себе. Юрист – це постійні запитання та пошук відповідей на них. Твій мозок постійно працює, адже будь –яка ситуація, потребує вирішення.

Ваша мрія бути слідчим, поліцейським? Тоді Вам потрібно отримати вищу освіту у коледжі за спеціальністю «Право».


ВАСИЛЕНКО АНАСТАСІЯ
ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

Безпосередньо на практиці у суді, я переконалася, що юрист – це відповідальна професія і не дарма її порівнюють із лікарем.

Я вирішила залишитися працювати у суді, адже відчуваю у собі сили постійно дивитися в очі закону.

Якщо мрієте стати суддею, то тоді Вам просто необхідно вступити до ХКЕПФК.


НОВОСІЛЬСЬКА ДАР’Я
АО «ПРАВОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Активність, цілеспрямованість, стресостійкість, здатність досягнення компромісу – саме ці якості допоможуть стати успішними адвокатами.

Адвокат – це не просто особа, яка представляє інтереси свого клієнта у суді, це професіонал, який відстоює точку зору закону. Адвокат ніколи не забуває про мораль, адже чесність і порядність – це головна відзнака служителя Феміди.ГАЛУШКА АНАСТАСІЯ, КОТОВ ІВАН
ДНІПРОВСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

При виборі професії, потрібно розуміти, що саме ви хочете від життя. Коледж допомагає зорієнтуватися у цьому, адже постійно проводяться заходи професійного спрямування. Ми маємо змогу спілкуватися із роботодавцями, ще знаходячись в навчальному закладі.

Тому, якщо у тебе є бажання зануритися у тонкощі юридичної професії, приєднуйся саме до нас!!


ВІЙТИК ДІАНА
ТОВ "Юрінвестгруп"

Як часто Ви допомагаєте людям? Чи можете Ви співчувати? Юрист повинен бути людяним, володіти комунікативними навичками. Клієнт повинен довіряти юристу, своєму представнику. Звернутися до юриста - це як прийти на сповідь до церкви, потрібно довірити свою проблему, відкрити своє серце і душу.

Під час професійної діяльності, юристи проживають всі справи клієнтів, як власні. Якщо готові до такого, вступай на спеціальність «Право»!


ІСАЄВА ЮЛІЯ
ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

Два юриста – вісім думок! Погоджуєтеся з цим??? Тоді, ти стовідсотково не будеш боятися заходити до зали судового засідання і будеш розуміти, що опонент- це не ворог, судове засідання – не поєдинок, Ви просто допомагаєте клієнту вирішити правову проблему. По суті, Ваша основна задача – досягти компромісу.

Якщо Ви розумієте, що сварка – це не вирок, а судове засідання – це не кінець щасливого життя, то спробуй реалізувати себе на посаді юриста.

Шановні абітурієнти!!! Ця інформація саме для Вас!!

Вже 29 червня відбудеться головна подія року – початок вступної кампанії!!

Обирай ХКЕПФК!!

Вікторія Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар