16 лютого 2023

Те, що важко творити, слід робити з найбільшою наполегливістю

Час показує нам результати. Людина може стрімко
розвиватися, маючи на це бажання, яке підкріплюється
метою, але уміння все одно приходить із досвідом. І чим
більше людина старається, тим швидше здобувається
цей  досвід. Роки минають, і люди стають справжніми
професіоналами своєї справи

Серед студентів  Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу дуже багато талановитих особистостей, які з гордістю розказують про свої досягнення. Студентка першого курсу Хорольська Вікторія має численні перемоги в спорті і охоче про них розповідає.  Ця вродлива приємна дівчина народилася в місті Херсоні, ходила в звичайну школу, але з дитинства(з 9 років) почала опановувати баскетбол. Зацікавленість до цього виду спорту з’явилася якось сама собою, і дівчина поринула з головою в тренування. Кумиром Вікторії і сьогодні є американський баскетболіст Стефан Каррі – людина надзвичайних спортивних можливостей. Приємно, коли можеш брати приклад із такої видатної особистості! 

«Найважливіше в спорті, власне, як і всюди, – це, звичайно, люди, з якими доводиться працювати: тренери та друзі по команді.  Якщо немає розуміння та поваги  - нічого ні в кого не вийде: ні в тренерів, ні в команди. Тільки взаємна підтримка та робота на спільний результат! 

Треба мати неабияку витримку та цілеспрямованість, щоб мати успіх», - говорить студентка.  Проте, на її думку, іти в спорт на все життя - не найкраща ідея, бо вже у віці 15 років зʼявляється багато проблем зі здоровʼям та травм. Вікторія неодноразово була капітаном команди, перед якою стояла мета виграти за будь-яку ціну, тому дівчина знає не з чуток, яких зусиль потрібно докласти для отримання бажаного.  


 Успішна дівчина, яка жила спортом, протягом 2021 року брала активну участь у змаганнях із баскетболу. Її команда «Таврійська зірка» посіла 2 місце в Херсонскій області. У такі моменти її підтримували найрідніші люди - батьки та друзі.


  
Однак усе має всій кінець: Вікторія прийняла рішення покинути спорт, круто змінити своє життя і стати студенткою коледжу. Тепер про баскетбол нагадують тільки численні нагороди та фотографії…Дівчина впевнена, що коледж допоможе їй зробити не менш успішну трудову карʼєру, допоможе реалізувати нові амбітні життєві плани.

 

 Безперечно, успіх мотивує, хоча людина сама обирає свій життєвий шлях та визначає пріоритети. Проте памʼятні моменти та теплі спогади – це вічний вогонь душі, що буде надихати людей, які прагнуть завжди рухатися вперед.

Єлизавета Сагун,

студентка групи Ф-391

 

Немає коментарів:

Дописати коментар