03 лютого 2023

Тренінг з продажів

Тренінг з продажів 

    Протягом двох тижнів у студентів коледжу була унікальна можливість відвідати онлайн - тренінг з продажу, який проводила випускниця коледжу Наталія Кондратьєва - менеджер з підвищення ефективності продажів продуктів малого та мікробізнесу (м.Одеса), АТ Райффайзен банк

    Для студентів була представлена актуальна та корисна інформація, що знадобиться їм на практиці та при підготовці до державного іспиту. 

 
 Продажі у банківській справі – це елемент її буття, тому що на умінні добре ними володіти базується стійкість і репутація підприємства. Кожен отримує вигоду: клієнт, який має на меті отримати гроші і касир, що хоче одержати хорошу заробітну плату. Мета менеджера продати товар відповідний до бажань клієнта, який базується на внутрішній уяви покупця. Виходячи з цього завданням продавця виступає уміло обіграти головну картину людини так, щоб вона захотіла купити у вас річ або послугу. 

 

За  словам Наталії Кондратьєвой, потрібно знати модель продаж, що складається з 5 етапів:

  • Встановлення контакту – при якому потрібно не тільки зарекомендувати себе, сказавши своє ім’я та статус, а й мати чіткий, виразний голос, який викликатиме довіру, і тоді ви з легкістю підберете точки дотику з клієнтом.
  • Виявлення потреби – якщо людина звернулася до вас, значить у неї вже є потреба щось отримати, головне правильно запитати, порекомендувати та показати. На цьому етапі важливо не втратити зв’язок, щоб це не призвело до краху минулих, послідовних дій. 
  • Презентація – тут потрібно підготуватися заздалегідь, обдумати деталі зі свого боку та боку клієнта, це допоможе краще представити товар, показати його властивості, надати характеристику та розповісти клієнту про вигоду, яку він отримає вкінці.
  • Робота над запереченнями  - клієнти іноді бувають вередливі та часто заперечують і відмовляють у вигідній пропозиції, проте це є ніяк інакше , як сигнал для того, щоб уточнити деталі і проговорити їх ще раз, але вже знаючи, що саме відштовхнуло клієнта. 
  • Угода – останній етап продажі на якому покупець вже готовий купити товар не через ваші слова та дії, а по причині свого особистого бажання.

На зустрічі ми практично розібрали ситуацію та дії менеджера, що дало зрозуміти складність роботи. Корисно проведений час відкладає спогад, який в подальшому слугує як досвід, що допоможе у майбутньому. 

P.S. Буга Катерина

 

Хочеться висловити подяку Наталії, яка провела тренінг та оранізаторам цього тренінгу .

Було дуже круто!

Ми дізналися про модель продажів, силу першого враження, кивок Салівана, принцип "Перше і останнє".

Також, цікаво було стати учасниками гри з ситуаціями, під час якої, ми вчилися продавати, знаходити альтернативу, дізналися про КПД, прояв емпатії.

Почули корисне правило: "Будь-яке питання, яке ти не можеш вирішити, не треба казати, що ти не знаєш як вирішити.Твоя задача знайти 3 виходи, не боятися вчитися і задавати питання"

 Дуже корисно і цінно! Дякую!   

Сагун Ліза Ф-391

Буга Катерина Р-391


 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар