08 лютого 2023

Історія барної справи. Робота, яка допомагає людям посміхатися.

 

    6 лютого світ відзначає День бармена. Начебто нічого надзвичайного, але ця професія вже три століття урізноманітнює  дозвілля людей , а зараз навіть отримала друге життя. І річ не тільки в тому, що виросла кількість розважальних закладів! А  скоріше в поєднанні класичних традицій з новітніми тенденціями.

    Про це нам розповіли викладач готельно-ресторанної справи Анна Вікторівна Івахненко та студентка 3 курсу Буга Катерина.


    Навіть проблеми з інтернетом не завадили зібратися студентам спеціальності «Готельно-ресторанна справа» всіх курсів. Ми чудово провели час!

    Особисто я дізналася, що колір коктейлів впливає на нашу психіку! Адже нас більше вражає не  смак напою , а, як не дивно, його зовнішній вигляд. Для мене це було новиною, але потім я замислилась і зрозуміла, що це дійсно так і є.

    Цікаві відео показали дві сторони професії: бармен - це не тільки та людина , яка розливає напої та робить гарні коктейлі, а ще й психолог для багатьох людей, які приходять до барної стійки за настроєм або порадою. 

    А Ви знали , як розвивалася барна справа? От і я не знала , до поки не переглянула презентацію Катерини. Розповім і вам , адже це дуже цікаво! Спочатку бармен просто продавав цілі пляшки з алкогольними напоями , але потім він подумав , що не у всіх людей є змога купувати цілу пляшку, й до нього прийшла  креативна ідея продавати напої на розлив. Такий собі стартап в 17 сторіччі десь на середньому заході Америки.

    Сьогодення барної справи - механізація процесів створення коктейлів за індивідуальним вибором клієнта. Робот замість людини - звісно непогано! Але без людини:  емпатії, розуміння, співчуття теж ніяк! Впевнена, що в майбутньому людське спілкування не втратить своєї цінності. А важка механічна робота може здійснюватися і роботами.

 

    Захід приніс мені море позитивних емоцій. Дякую Анні Вікторівні та Катерині за нові знання - це було неперевершено!З радістю відвідаю наступні презентації і тренінги, які будуть проводитися в коледжі , адже все максимально  зрозуміло, лаконічно, цікаво! Організатори кожного проекту просто молодці!

     Студентка групи ТМР-191

Хорольська Вікторія

 


 


Немає коментарів:

Дописати коментар