03 лютого 2023

МИ ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ВИПУСКНИКАМИ!

 Ми перемістились, але не загубились.

   Так показала сьогоднішня зустріч випускниці коледжу 2022 року спеціальності «Облік і оподаткування» Пархомової Ангеліни зі  студентами групи О-391.

   Ангеліна працює на посаді бухгалтера в  військовій частині та паралельно навчається в Полтавському   університеті економіки і торгівлі.  

 
   
   «Як це можливо? В такій непростій ситуації для країни та чужому місті» - питали студенти. Відповідь обеззброїла: «Просто на співбесіді я доказала, що багато що знаю та вмію, завдяки коледжу і це переважило серед інших кандидатів і вибір пав на мене.
   Працювати в державній установі дуже відповідально, але і цікаво, не дня без відкриття, це точно!» 

   Безліч питань було задано гості, адже бухгалтери завжди такі - хочуть знати все. Дехто робив собі помітки, що потрібно робити вже зараз: накопичувати інформацію для резюме,  підвищувати свій рівень на різних платформах в Інтернеті, читати, вдосконалювати знання іноземних мов, тобто готувати себе до успішного майбутнього вже зараз. 

 

 

Кожен хоче мати перевагу перед іншими. Коледж у цьому дуже допомагає, головне бажання і розуміння для чого ти це робиш. Такі зустрічі допомагають побачити повну картину і зрозуміти важливість всіх подій що відбуваються з нами зараз, і як вони можуть вплинути на наше майбутнє. Тож до нових зустрічей!


ЖУГАН Жанна

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар