03 вересня 2015

Новий навчальний рік – нові сподівання

  Ось і розпочався новий навчальний рік… На перший погляд, все як завжди: святкова лінійка, радісні очі студентів, які встигли протягом літніх канікул скучити за рідним навчальним закладом та одногрупниками, схвильовані першокурсники та їх батьки, випускники, сповнені вдячності та почуттям ностальгії за студентськими роками, ветерани коледжу,  почесні гості... Але, мабуть, не секрет, що для всіх нас День знань – це не просто свято, яке шанують у кожній родині (адже «всі ми родом із дитинства»), це своєрідний старт, початок нового етапу життя.
Тому не дивно, що кожен, десь там у глибині душі,  задається питанням: "А що ж буде далі? Що нам готує новий навчальний рік?"
  Члени журналістського гуртка нашого коледжу провели опитування з метою з’ясувати відповідь на це хвилююче питання.
  У ході спілкування  виявилося, що сподівання і бажання студентів майже однакові:  з новими силами взятися за навчання. Адже у наш непростий час уже кожен зрозумів, що тільки якісно здобута освіта і серйозні фахові знання спроможні забезпечити «завтрашній день» молодого спеціаліста, якого захочуть бачити на своїх підприємствах роботодавці.  Першокурсники прагнуть знайомства з новими людьми, і не важливо – чи то новий друг серед одногрупників, старшокурсників  або  викладачів. Випускники, які відклали всі свої найважливіші справи, щоб знову, хоча б на хвильку, відчути доброзичливу атмосферу навчального закладу, згадати справді незабутні студентські роки, говорили, що заздрять сьогоднішнім першокурсникам, бо вони щасливі, хоча, мабуть, до кінця ще цього і не усвідомлюють.
  Настрій свята був піднесеним. І було радісно на душі від того, що такі перспективні, оптимістично налаштовані та життєрадісні люди зібралися саме в стінах нашого коледжу. На питання, чому вони   обрали  саме  Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж,  всі ледь не в один голос відповідали, що обирали недовго, адже хороших закладів багато, але найкращий - лише один.
  Очікування викладачів були не менш амбіційними, але, в силу свого життєвого досвіду, більш масштабними та патріотичними.  Кожен із нас  сподівається  на мирне небо. Шкода, але  цього  року перший святковий  дзвоник на нашій  миролюбивій землі  відстоювали у пеклі війни солдати. Усі вони різного віку, але деякі з них ще повинні стояти поруч з нами, у  рядах студентів.  Не судилося, принаймні  поки що. Ми віримо і чекаємо, що настане той день, коли припиниться війна, коли всі сини, татусі, чоловіки та брати повернуться додому і скажуть таке просте та таке очікуване "Привіт, я повернувся".
  Я студентка-випускниця, і від цього, останнього для мене  навчального року в  коледжі,  я чекаю  ще  більше злетів  без  падінь, ще більше перемог, і над собою в першу чергу. Вважаю, що кожен повинен ставити для себе «планку досягнень». Звісно, у кожного вона буде своя. Іноді ця планка може здатися недосяжною. Але я вірю в кожного з нас. Ми все зможемо!
Зі святом вас!!!

Олена  Ляшенко, студентка групи Б-391

Директор коледжу Л.М. Лімакова вітає бійця батальону спецпризначення "Херсон" В.П. Бендатого

Перший урок "Несемо злагоду, як Божу милість - і завжди будемо в добрі і силі"

Зустріч із учасником бойових дій, бійцем батальону "Херсон" В.П. Бендатим

Заступник голови Скадовської райспоживспілки Касьяненко О.І. дякує рідному коледжу

Директор коледжу Л.М. Лімакова: "Бажаю усім нам миру, мудрості, радості від праці і навчання, перемоги, добра і справедливості".


Немає коментарів:

Дописати коментар