18 квітня 2017

Знання іноземним мов допомагає краще працевлаштуватися!!!


 Успішно працювати в умовах ринкової економіки може лише грамотний спеціаліст, що володіє міцними знаннями з усіх важливих питань, в тому числі і в галузі іноземної мови професійного спрямування.
 Основною метою вивчення іноземної мови в Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі є оволодіння іноземною мовою на рівні, що забезпечує реальну можливість ії використання в практичній роботі по спеціальності. Вивчення дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» у коледжі  набуває особливої мотивації за умов урахування професійних інтересів студента. Через взаємозв’язок навчальних дисциплін на засадах міждисциплінарної координації іноземна мова дає можливість сформувати у студентів цілісну картину світосприйняття, подолання штучних меж між окремими системами знань. У своїй роботі викладачі намагаюся поєднувати традиційні методи з інноваційними, тому що, таке поєднання методів стимулює у студентів навички творчої навчальної діяльності, прагнення до самостійного пошуку, близькість ступеня активності студентів до викладача. Також використовуються різні види словникової роботи, використання рольових ігор (складання діалогів по спеціальності), створення презентацій.

 Відповідно до плану проведення відкритих занять,  викладачами вищої категорії Качуровською І.М. та Терещенко І.В. проведено для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відкрите інтегроване практичне заняття з дисциплін «Іноземна мова за професійним спрямуванням» та  «Організація обслуговування» на тему «В Ресторані. Зустріч і розміщення гостей за столом, приймання та оформлення замовлень».


 Під час заняття студенти сформували навички зустрічі і розміщення гостей за столом, опанували правила приймання та оформлення замовлень, в тому числі, іноземною мовою, відпрацювали техніку обслуговування відвідувачів у торговельному залі.


 Самим активним студентам групи Р-291, випускник коледжу 2016 року Вибрик Станіслав - адміністратор кафе «JOY», запропонував влітку пройти стажування з подальшим працевлаштування.

Немає коментарів:

Дописати коментар