26 квітня 2017

Конкурс майбутніх підприємців

Щоб досягти успіху, потрібна мрія, в яку ти віриш.


Фаховий конкурс для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» перевершив всі сподівання: іскрометний гумор, непередбачувані запитання та винахідливість учасників подарували  присутнім захоплюючі враження.У конкурсній програмі взяли участь команди «Бригантина» - Дмитро Піскун, Тетяна Рябошапко, Ірина Гончарова, Віктор Чурай, Олексій Довгопол та «Везучі підприємці» - Валерія Маленька, Олександр Суслов, Дар’я Щукіна, Захаренко Максим та Євген Гаркуша. Конкурс «Презентація» сподобався глядачам дотепними жартами та продуманою стратегією просування команд.


Поєднавши знання, інтелект, ерудованість і творчість наші гравці з легкістю відповідали на непрості професійні запитання, вгадували несподівані зображення товарів, розкривали таємниці ділового етикету.Не сумували і вболівальники, для них ведучі Анна Онопрієнко та Іван  Старостенко запропонували конкурс «Хто швидше згадає загадки, приказки і прислів’я про товари». Найбільш винахідливі звернулися за допомогою до всесильного Google, але цікаво було всім!


Учасники змагань довели, що у справжніх лідерів в голові – компас, а у серці магніт, адже успішний підприємець – це завжди лідер!

Дар’я Щукіна, студентка групи Т-291.

Немає коментарів:

Дописати коментар