18 квітня 2017

Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства


 Одним з ефективних шляхів підготовки майбутніх фахівців у Херсонському кооперативному коледжі є поліпшення організації самостійної та практично-пошукової роботи студентів, підготовка їх до творчої діяльності. Студенти за час свого перебування  у коледжі повинні не лише глибоко засвоїти теоретичний матеріал із загальноосвітніх та фахових дисциплін, а й здобути міцні практичні навички!!!


Імшеницька Ганна, Ф-291

 Формуванню навичок навчально- та практично-пошукової роботи у студентів сприяють навчальні дисципліни, спецкурси та спецсемінари, участь у гуртках і науково-практичних конференціях, всеукраїнських конкурсах, підготовка реферативних повідомлень тощо.

 13 квітня 2017 року у коледжі відбувалася чотирнадцята науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І  ЇХ ВПЛИВ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА». Робота над студентськими проектами неабияк зацікавлює  молодь. Адже виступ на конференції – це не тільки звіт про свою пошукову роботу, а й можливість самореалізуватися, навчитися доступно та лаконічно висловлювати думки, володіти своїми емоціями. Це не просто, коли ти є центром уваги  великої кількості слухачів.

Пісоченко Вікторія, М-391

 Головна вимога до пошукової роботи кожного учасника – безперечно,  практичність  її застосування. Усі 8 учасників  цьогорічної конференції були дуже переконливими і довели слухачам, що обрані ними теми – не випадкові. Вони продиктовані самим життям - актуальні і своєчасні! Доповідачі не тільки глибоко дослідили проблеми, що піднімалися у наукових проектах, а й запропонували  варіанти  їх рішення.

Костіна Віолета, М-291

 Студентська науково-практична конференція вже вкотре довела, що сучасна молодь не стоїть осторонь  суспільних проблем, а активно шукає способи їх подолання. І це радує, бо сьогоднішні студенти – це майбутнє держави. Дуже  хочеться, щоб   господарювали  в  ній розумні, небайдужі і працьовиті люди.

Немає коментарів:

Дописати коментар