25 квітня 2017

Безпека праці – ціна життя!!!

Екскурсія студентів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу до торгового центру «Нова лінія»


 У рамках тижня «Охорони праці та безпеки життєдіяльності», що проводився в коледжі з 10 по 14 квітня 2017 року, студенти коледжу (під керівництвом викладача дисциплін «Основи охорони праці» та «Безпека життєдіяльності» Чечиної Ірини Григорівни) відвідали торговельний центр «Нова лінія».


 Екскурсія була проведена з метою поглиблення знань із питань охорони праці та набуття практичного досвіду безпеки життєдіяльності на робочому місці.
Під час екскурсії інженер з охорони праці ТЦ «Нова лінія» не лише показала студентам всі відділи даного підприємства, а й розповіла про специфіку роботи в кожному з них,  про основні правила і вимоги виробничої  та пожежної безпеки на підприємстві.  Спілкування зі студентами закінчилося бесідою з презентаціями  «Вимоги безпеки на робочому місці» та «Надання першої долікарської допомоги під час ураження людини електричним струмом», переглядом відео про порушення вимог безпеки на робочому місці.

 Студенти усвідомили, що дотримання  правил охорони праці, виконання всіх вимог техніки безпеки – це не порожні слова. Адже немає нічого ціннішого, ніж життя та здоров’я людини. А особливо прикро, коли на робочому місці  працівник отримує травму, якої можна було легко уникнути, дотримуючись елементарних правил. Та ще  прикріше усвідомлювати, що людина зазнала непоправних втрат для здоров’я з нашої вини,  бо ми розгубилися, або просто не знали, як надати першу медичну допомогу.

Чечина І.Г.

Немає коментарів:

Дописати коментар