27 жовтня 2021

Час - це простір для розвитку здібностей


Важко сперечатися з тим, що час швидкоплинний. Але він дає нам купу можливостей, тому важливо уміти проводити його з користю. На мою думку, у більшості з нас це не виходить.

Чому я так вважаю? Бо сьогодні багато людей витрачає свій час нераціонально, сидячи або лежачи біля екранів телевізорів, чи не випускаючи з рук телефон. Комп’ютерні ігри також дають про себе знати. Прикро, але багато молодих людей «розважаються» наркотиками, алкоголем, курінням. А скільки зараз тих, хто мріє зробити комусь капості, витрачає свій час на безглузді плітки та інші дурниці, не розуміючи, що розумним людям це взагалі не цікаво?

На згадку приходять герої мультфільму «Лунтик» - Вупсень та Пупсень, які кожного дня робили своїм друзям неприємні сюрпризи, вважаючи їх за жарти та чудові розваги. Краще б вони проводили свій час, допомагаючи один одному.

З особистого досвіду можу сказати, що час, проведений як розвага у телефоні або комп’ютері, не можна вважати корисним. Кожен протягом життя повинен розвиватися, тому треба знайти час і можливості для самореалізації. Я вже знайшла: кілька років займаюся декоруванням предметів своїми руками. Але не тільки це. Замість зависання в соцмережах краще зроблю прогулянку до парку або лісу. Вважаю, що це корисно та цікаво.

Я дуже хочу, щоб мої підліткові роки запам’яталися не пошуками якихось пригод, а корисними справами для батьків, друзів, знайомих, а також пізнанням і відкриттям чогось нового для себе. Мій життєвий досвід ще порівняно малий, але мені здається, що завдяки людям, які дбають про розвиток своїх здібностей, наше суспільство могло б стати кращим.

Отже, висновок очевидний: час марнувати не можна, щоб не шкодувати про згаяне і безцільно прожите життя, яке повернути вже неможливо.

Аліна Костіна,
студентка групи П-191

Немає коментарів:

Дописати коментар