20 травня 2015

Програма 1С: Бухгалтерія – кращі з кращих!

Сьогодні вже важко уявити ведення фінансового обліку у будь-якій установі без програми 1С:Бухгалтерія. Саме володіння цією програмою визначає спеціаліста як висококваліфікованого і знаючого. Тож і не дивно, що цим знанням у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі приділяється так багато уваги.
Протягом тижня спеціаліста у навчальному закладі було проведено багато захопливих заходів, але конкурс на кращого користувача програмою 1С: Бухгалтерія серед майбутніх фінансистів та бухгалтерів був, безперечно, одним із найцікавіших.


Справедливість проведення змагань забезпечувало компетентне і авторитетне журі, до складу якого входили: представник газети «Все про бухгалтерський облік» Людмила Миколаївна Анісім, завідувач обліково-фінансового відділення Ірина Петрівна Піскун, бухгалтери коледжу Інна Олександрівна Лазаренко та Ірина Вікторівна Філіпова, а також випускниця нашого навчального закладу 2013 року  Наталія Юріївна Гончарова.
За звання кращого спеціаліста з користування програмою 1С: Бухгалтерія змагалися чомусь лише дівчата. Та, як показали інші проведені заходи, це не збіг… Цілком очевидно, що жіноча частина обліково-фінансового відділення є активнішою за чоловічу.


Початок конкурсу був досить жвавим та емоційним. Учасниці працювали не лише за своїм робочим місцем, а й демонстрували свої знання біля дошки. Робота дівчат була оперативною та згуртованою – вони доповнювали відповіді одна одної, тим самим заробляючи додаткові бали.
Весела та дружня атмосфера панувала в аудиторії і додавала конкурсанткам упевненості. А поки учасниці випробовували власні сили, знання та професійні навики, їх підтримували вболівальники, які зайняли всі вільні місця в аудиторії.
Та як визначити кращого спеціаліста, не перевіривши його практичні навички? Саме тому найголовнішим завданням для учасниць була робота безпосередньо у програмі 1С:Бухгалтерія.


Підрахувавши бали, журі оголосило ім’я переможниць: ними стали Лущай Оксана(група Б-301) та Ферчук Наталія (група Ф-301). Наші вітання кращим спеціалістам із користування програмою 1С: Бухгалтерія!!! Вітаємо також й інших учасниць, адже їм до перемоги не вистачило зовсім трохи! Не засмучуйтеся, дівчата, бо головне не перемога, а участь. А ще – приємні враження від участі в конкурсі та можливість випробувати свої сили!

Олена Ляшенко, студентка групи Б-291

Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар