20 травня 2015

«Кращий фахівець 2015» підводить підсумки

Професійні конкурси, що перевіряють готовність випускників до проходження виробничої практики та подальшої трудової діяльності, уже стали у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі традиційними. Саме такий конкурс під назвою «Кращий фахівець 2015» зібрав наприкінці квітня студентів-випускників обліково-фінансового відділення. А потужна група підтримки складалася зі студентів не тільки третього, а й другого курсу, які тільки почали цього року вивчати фахові дисципліни. Хоча для другокурсників подібний конкурс на кращого за професією буде тільки через рік, цьогорічний викликав жвавий інтерес, бо став своєрідним уроком на майбутнє. До речі, як не дивно, та участь брали лише дівчата, а чоловіча частина груп чомусь вирішила бути лише вболівальниками…У першому випробуванні конкурсної програми кожна з учасниць повинна була  презентувати свою професію, довівши її переваги, або уявити себе претенденткою на вакантне місце в підприємстві: розповісти про себе, переконати «уявного роботодавця» у своєму професіоналізмі,  виявити уміння грамотно висловлюватися. Адже саме ці якості фахівця є дуже цінними для успішної діяльності будь-якого підприємства.
У наступних конкурсах дівчатам слід було продемонструвати всі свої професійні знання та вміння. За принципом жеребкування учасниці наосліп діставали завдання з мішечка, відповідаючи на запитання, що стосувалися різних галузей економічних знань. Конкурс показав, що з теоретичною підготовкою у наших випускниць усе гаразд, бо з усіма завданнями вони впоралися на відмінно.


Під час проведення заходу вболівальники, далекі від професій бухгалтера та фінансиста, мали змогу поринути у складний, насичений термінами та розрахунками «економічний вимір», хоч трохи розібратися в ньому, оцінити важливість даних професії для будь-якої установи. А, можливо, навіть зробити вибір на користь отримання другої (саме економічної) освіти.
Щоб розважити вболівальників, організатори заходу запропонували їм кросворд. Але розгадати його повністю протягом зазначеного часу глядачі не встигли, тим самим позбавивши свою фаворитку додаткового балу.
Поки журі займалося непростим ділом – підрахунком попередніх результатів, перед присутніми виступили випускниці 2011 року. Гості розповіли майбутнім фінансистам про всі переваги обраної ними професії і на своєму прикладі показали, що хороший спеціаліст завжди буде затребуваним, а труд його – високооплачуваним.


Саме останній конкурс визначив переможців змагання, які змогли якнайповніше виявити весь свій професійний кругозір і відірватися від суперниць. Кращим бухгалтером року стала Какапич Аліна, а кращим фінансистом – Легкопитова Анастасія, яких ми і вітаємо з перемогою у напруженій боротьбі.
Цьогорічні переможці визначені… Студенти другого курсу підхопили естафету і вже знають, наскільки запеклою може бути боротьба у подібних конкурсах. Хочеться сподіватися, що «Кращий фахівець 2016» буде не менш цікавим і захопливим!

Крістіна Тімуш, студентка групи П-201

Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар