06 травня 2015

Нумо, дівчата!

Спортивні естафети – це не тільки корисно, видовищно, захопливо, а ще й дуже весело, причому не тільки для вболівальників, а, в першу чергу, для самих учасників. Вони пропагують здоровий спосіб життя, дають можливість не тільки тримати себе у належній спортивній формі, а й показати свою спритність, витривалість та зібраність.  А ще - подібні командні змагання згуртовують. І не дивно! Адже перемога – одна на всіх! А це значить, що успіх залежить від зусиль кожного! 


Проведення  спортивно-розважального конкурсу «Дівочий характер» у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі вже стало традиційним. Інтерес до нього не зникає  багато років поспіль, а постійними учасниками є дівчата І курсу.
Цього року спортивне шоу складалося з восьми феєричних конкурсів. Спочатку учасники презентували себе, представивши назву, девіз та емблему команди.  Але вже  другий конкурс показав, що на майданчику буде гаряче і не слід сподіватися на легку перемогу -  всі команди не тільки спритні та амбіційні, а ще й дуже рівні за фізичною підготовкою. Студентки групи БР-191 виявились у цій естафеті найбільш швидкими. Захопивши лідерство, вони вже не віддали його до кінця змагань.


Мабуть, найбільше розвеселив уболівальників конкурс пантоміми, де учасниці доводили, що вони, насамперед, майбутні фахівці, здатні розуміти один одного з напівслова, ну а вже потім спортсмени. Здавалося б, як можна поєднати спорт, майбутню професію і акторські здібності? Та дуже просто! Треба тільки якомога швидше надувати повітряну кульку, доки вона не вибухне. А коли з неї випаде завдання,  то далі вже справа за акторською майстерністю: слід показати слово  пантомімою. З’ясувалося, що непросто показувати назви професій, які студенти здобувають у коледжі:  товарознавець, фінансист, юрист, бухгалтер.
Домашнє завдання для команд-учасниць полягало в тому, щоб підготувати спортивно-гумористичний танок. Студентки груп Ф-191 і ТМ-191 виконали веселі гімнастичні вправи, зарядивши позитивом усіх присутніх, а дівчата з П-191 та  БР-191 танцювали під сучасну музику. Глядачі і групи підтримки дотепними гаслами, плакатами і гучними оплесками підбадьорювали  учасниць.


Далі – ще цікавіше! Які асоціації виникають, коли чуємо слово «хокей»? Чоловіки, лід, шайба… Але у конкурсі, який саме так і називався, дівчата вирішили змінити стереотипи: замість ключки – обруч, замість шайби – м’яч. Спробуйте-но прокотити його до перешкоди, оббігти її та передати естафету наступній учасниці! Напевно, важко… Тільки не для наших учасниць, які без проблем виконали це завдання.
А от наступний конкурс був справді для винахідливих, бо вимагав нестандартного підходу! І у цьому найкращим помічником для дівчат став…гумор. Кажуть, кожна жінка повинна вміти готувати. Хоча б салат, для приготування якого, начебто, багато розуму не треба. Та якщо йдеться про «спортивну» страву, тут треба виявити неабияку фантазію. На думку всіх команд-учасниць,  салат можна виготовляти не тільки з  овочів і фруктів! Наприклад, команда фінансистів «приготувала» салат зі спортивного інвентарю.  Для правознавців справжнім «салатом» є жіноча сумка, в якій можна знайти все: лак для волосся, ключі, тенісний м’яч, ракетки, яблуко… Об’єднана команда бухгалтерів і рестораторів, наклавши в миску паперових овочів, прокоментувала страву так:
Фантазій кулінарних є багато -
Ніхто у нас в цій справі ще не ас,
Та хочемо запропонувати
Смачний салат - сюрприз для вас.
Салат свій ми назвали
«Херсонський весняний».
В нім вітаміни, мінерали,
Доступний і смачний.
Усі учасники команд, запропонувавши свої «салати», були переконані: здоровий спосіб життя має стати обов’язковою потребою кожної людини, особливо жінки, яка постійно дбає не тільки про своє здоров’я, а й про красу.


Наступний конкурс став логічним продовженням попереднього: навіть під час тренувань  дівчата не повинні забувати про свій зовнішній вигляд. Тому завдання полягало у створенні «спортивних» зачісок. Ось тут креативності наших конкурсанток просто не було меж! Студентки групи П-191 прикрасили свою зачіску яскравими жовто-блакитними усмішками, пояснивши, що незважаючи на проблеми і негаразди, треба залишатись позитивними. Волосся студентки групи       Ф-191 було заплетене різнобарвними стрічками, які нагадували кольори веселки. А команда групи БР-191 створила справжній шедевр – зачіску у вигляді м’яча – і прокоментувала: «Спортивний «інвентар» треба завжди носити з собою…»


Останній конкурс – «Художник» - передбачав спільний малюнок усіх учасниць команди. А що можуть малювати дівчата? Та звісно ж, вазу з квітами! Кожна спортсменка повинна була лишити на картині свою квітку. Таким витворам мистецтва могли б позаздрити навіть художники-авангардисти!


Інтрига щодо перемоги зберігалася до останніх хвилин. Перед суддями стояло нелегке завдання - оцінити  вперту та напружену боротьбу команд, рівних за силою.  З мінімальним відривом перемогу здобули майбутні бухгалтери і ресторатори. Другими були правознавці. Третє місце здобули студентки спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність». Фінансисти, отримавши грамоту «За участь у спортивних змаганнях», не засмутилися, бо, перефразовуючи відомий вислів, головне – не перемога, а здоров’я.


Учасниці заходу ще раз переконали глядачів у тому, що студенти нашого коледжу-  талановиті, активні, творчо обдаровані. Змагання «Дівочий характер» подарувало всім присутнім безліч позитивних емоцій і вражень.

Алла Сергазіна, Яна Пилипенко – викладачі коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар