24 листопада 2015

Справжні херсонські лицарі


 У Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі Турніри українських лицарів уже стали традиційними. Більше того, їх чекають щороку з великим нетерпінням, адже це справді унікальне видовище. Ви тільки уявіть: на сцені – 7 веселих, розкутих, артистичних, ерудованих, винахідливих хлопців, які змагаються між собою за звання кращого парубка коледжу! Це  справжнє шоу  талантів, взаємопідтримки  учасників, позитивних емоцій, веселого настрою! Та цьогорічний  Лицарський  турнір  став  особливим. Він отримав назву «Перезавантаження: у бій  ідуть одні бувалі»,  адже всі його учасники – досвідчені гладіатори  лицарських боїв 2013 і 2014 років. Ідею продиктувало чоловіче самолюбство юнаків. «Вимагаємо матчу-реваншу!» - в один голос заявили вони. І результат не забарився: «лицарський конкурс» перевершив усі сподівання!


 Уже на першому етапі, у якому перевірялася загальна ерудиція учасників, майбутній товарознавець, студент третього курсу Петрачук Володимир захопив лідерство і вже не випустив його зі своїх міцних рук до кінця  турніру, здобувши  перемогу  та  звання «Найкращий лицар коледжу».  Важко навіть повірити, що колись, у 2013 році, Володя був найскромнішим юнаком Турніру українських лицарів!


 Другий конкурс під назвою «Ситуація» перевіряв справжні чоловічі якості – вміння знаходити миттєве рішення у складних, непередбачуваних, а іноді навіть пікантних життєвих обставинах, бути оригінальним у вирішенні проблем та толерантним у ставленні до інших. Слід із гордістю зазначити: вдалося! Юнаки пропонували не тільки креативні, а й веселі рішення ситуацій. Зал просто вибухав від сміху із пропозицією рішення кожної «життєвої драми».


 У третьому конкурсі юнаки  виявили всю свою чоловічу солідарність, адже  потрібно було порозумітися  без слів. Думаєте, це просто? Помиляєтеся! Спробуйте за допомогою міміки і жестів, будучи обмеженим у часі,  показати своїм друзям-суперникам назви цукерок! Хто завгодно розгубився б! Та тільки  не наші лицарі! Тому із найпідступнішим конкурсом «Показуха» вони теж впоралися на відмінно.


 Показали себе юнаки і як прекрасні поети-романтики, чим підкорили у залі не одне дівоче серце. У цьому полягало завдання четвертого конкурсу – на задані рими придумати вірші. Беззаперечним лідером поетичного змагання  став майбутній ресторатор, студент третього курсу Авдалян Артем. Ця перемога  дала змогу Артемові посісти друге місце у турнірі й отримати звання «Найкращий лицар-поет коледжу». За словами журі, його вірші виявилися найбільш зрілими і чуттєвими. А дівчата, у свою чергу, зауважили, що отримали від конкурсу неабияке задоволення, адже у наш стрімкий вік комп’ютерних технологій та ґаджетів лишилося так мало лірики!


 Та справжньою кульмінацією дружнього поєдинку лицарів став останній конкурс - домашнє завдання -  «Я-талант»,  де хлопці не тільки демонстрували свою акторську гру, а й допомагали один одному реалізувати творчі ідеї. Було так  видовищно й весело, що глядачі у залі іноді просто губилися: а котрий із учасників зараз показує своє домашнє завдання? Де це бачено, щоб суперники допомагали один одному? Так просто не буває!  Чуючи таке, мимоволі думаєш: у нас – буває, і ми пишаємося цим!


 Цього року усі учасники обрали «несерйозний жанр» - веселі сценки на різноманітну тематику. Доброзичлива  атмосфера  залу, веселий сміх (просто дивно, як можна сміятися 2,5 години!), гучні оплески, які було чутно далеко за межами коледжу, підбадьорювали лицарів, і вони не розчарували!

 До речі, одну з номінацій визначали глядачі – «Лицар глядацьких симпатій». І ним став майбутній ресторатор Панасюк Іван, який просто підкорив усіх присутніх романтичними залицяннями у «стилі Шекспіра» до сільської  дівчини  Галі. Він же отримав від журі (цілком заслужено!)  перемогу в номінації «Лицар-донжуан».

 Не менше вразили глядачів й  інші «домашні завдання» юнаків: «міцний горішок» від майбутнього юриста Іващенка Максима (за участі викладача коледжу Добровольського В.О.); виховання дитини у другій серії художнього фільму «Жека і компанія» від студента третього курсу правознавчого відділення Цигана Євгена; зухвале пограбування банку від фінансиста Коваленка Валерія; знайомство у ресторані  Демидова Дениса – студента-правознавця  другого курсу; шкільна вчителька, яку зіграв Авдалян Армем; і, звичайно, сільська дискотека, яку контролює Петрачук Володимир.


 Призи  та номінації  знайшли своїх героїв! «Найелегантнішим лицарем коледжу» було визнано Цигана  Євгена, звання «Найартистичнішого лицаря»  виборов Коваленко Валерій, «Лицарем-ерудитом» став Демидов Денис, а звання «Найвинахідливішого лицаря коледжу» отримав Іващенко Максим.

 «Турнір українських лицарів-2015» у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі  вже став історією. Але лишив  незабутні враження та спогади  учасникам та глядачам шоу-програми. А найприємніше – вже відгукнулися «нові лицарі», які готові боротися за звання кращого парубка коледжу у 2016 році.

Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар