01 жовтня 2018

Сучасна молодь обирає спорт!


Наприкінці вересня у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі відбулися спортивні заходи  для студентів першого курсу: флеш-моб «Вранішня зарядка» і весела естафета.Теплий ранок, блакитне бездонне небо, яскраве сонечко, гарний настрій. Починаємо ранок зі спортивних вправ, адже це прекрасний спосіб  прокинутися і зарядитися енергією на весь день.


На флеш-моб вишукувались  усі студенти першого курсу з шести груп і разом почали  тягнутися вгору, присідати, робити нахили на правий і лівий бік, махи руками і ногами – і дивитись на це було надзвичайно приємно.


Час групам представити свої команди для участі в естафеті та налаштуватись на перемогу. Ось і перший етап – просто пробігти, а далі складніше – пробігти з м’ячем у ногах, пробігти зі скакалкою,  бігти і одночасно вести баскетбольний м’яч. Останнє завдання – і простіше, і складніше одночасно: треба потрапити м’ячем в обруч метрів за десять від себе. І тут навіть гарним гравцям у волейбол не все відразу вдається – то м’яч перелітає, то не долітає.


Було все – і шалена підтримка вболівальників, і радість перемоги, і сум, що трошки пригальмували, не зловили м’яча, заплуталися у скакалці.


Переможці визначені – ними стали студенти групи ФМ-191, на другій сходинці – ОР-191, треті – Р-192.


А попереду перетягування канату. Для декого з учасників – це вперше у житті. Виявилося, що це дуже весело і непередбачувано: адже потрібна не тільки сила, а й злагоджена робота усіх, координація зусиль для отримання очікуваної перемоги. Кращими стали студенти групи Р-192, які на раз, два, три справилися із завданням, другі – ФМ -191, треті – П-191.


Усі залишилися задоволеними. Хай не всім вдалося стати першими, але кожен спробував себе у  різних спортивних вправах, краще познайомився з одногрупниками, усвідомив, що злагоджена робота – ключ до успіху!  Тож до наступних  змагань і конкурсів.

Ольга Сокальська, викладач

Немає коментарів:

Дописати коментар