31 жовтня 2018

Веб-квест для юристів


Коледж здійснює підготовку сучасних фахівців, затребуваних юристів на ринку праці. Адже, юрист – випускник коледжу досконало володіє комп'ютером, вміє працювати з реєстрами, а головне – слідкує за змінами у законодавстві. З  метою забезпечення практичного спрямування  підготовки,було проведено веб – квест «Що я знаю про професію юриста?» для студентів другого курсу правознавчого відділення.


На квест завітала – Марченко Олена Вікторівна, головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції в Херсонській області.


Квест складався із семи практичних завдань, станцій. Так, на першій станції «Старт», учасникам необхідно було скласти поняття «юрист» із запропонованого переліку слів.

Давайте спробуємо сформувати поняття «юрист»?

Подані слова:

Застосування, практики, яка, має, знання, наук, й,  особа, галузі, фізична, юридичних, законодавства, його, у

Для виконання другого завдання, студентам необхідно було знайти за допомогою мережі Internet статтю Конституції України. Майже всі студенти одночасно знайшли статтю 13 Конституції України.

Для проходження станції «Дата прийняття» , учасникам квесту необхідно було знайти дати прийняття Конституції України, Сімейного кодексу України, Бюджетного кодексу України. Адже юрист, складаючи процесуальні документи, обов’язково повинен посилатися на дати прийняття нормативно-правових актів.

Станція «Чинне законодавство» вимагала особливої відповідальності, адже студенти визначали чинність законів. Учасники розуміють, що потрібно постійно слідкувати за змінами в законодавстві, адже юрист постійно крокує з часом. Так, у разі якщо у позовній заяві буде міститися не чинна нормативна база, вона не буде розглянута судом. А що є основною рекламою для юриста? Звичайно, його вдячні клієнти.


Наступне завдання «Майбутній детектив» вимагало великої уважності, адже на основі логічної ситуації , необхідно було визначити вбивцю. Так, студенти із легкістю визначили, що вбивцею був кухар, який навів аргумент, що під час подій він готував сніданок, а вбивство сталося ввечері.

Наступне завдання було присвячене 90- річчю з дня заснування коледжу. Студенти з особливою цікавістю, відвідуючи офіційний сайт, знаходили випускників правознавчого відділення, а нині вже практикуючих спеціалістів, ознайомлювалися із відгуками роботодавців та відслідковували останні правові новини. Студенти з легкістю впоралися із цим завданням, адже обираючи навчальний заклад , відслідковували інформацією із офіційного сайту коледжу. А як часто Ви відвідуєте сайт коледжу?

В останньому фінальному завданні. Учасникам потрібно було, використовуючи офіційні сайти, заповнити прізвище, ім’я та по батькові: Президента України, міністра юстиції України, омбудсмена України тощо.

За результатами квесту, перемогу здобула Левчук Вікторія , студентка групи П-291. Вітаємо її з першою перемогою!!!


По закінченню, Марченко Олена Вікторівна, наголосила, що для юриста, обов’язково важливо слідкувати за змінами в законодавстві, знати, де знайти інформацію і як застосувати її на практиці.

Бажаємо майбутнім юристам наступних перемог!!!

Унчикова Вікторія Анатоліївна

Немає коментарів:

Дописати коментар