31 жовтня 2018

Щиро вітаємо вас у нашій дружній родині!!!


В Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі 25 жовтня 2018 року відбулася хвилююча церемонія Посвяти у фахівці. 


Старшокурсники спеціальності готельно-ресторанної справи з радістю привітали студентів першого курсу з цією знаменною подією у їхньому житті, радо прийняли їх у свою дружню родину та поділилися досвідом власного студентського життя.

Готельне та ресторанне господарство належить до сфери гостинності та відіграє провідну роль у розвитку туристичної галузі Наша професія є дуже важливою і потрібною у сфері послуг.


То ж, бажаючи усім натхнення, самореалізації та успіхів, студенти  третього курсу подарували присутнім святковий концерт, де показали мініатюру про ресторан та  заспівали  популярні пісні.У рамках програми свята провели конкурс за участі студентів-першокурсників. Майбутні фахівці отримали завдання та успішно з ними справилися.А за їхню перемогу було винагородою – символічні подарунки від студентів груп Р-391 та Р-392.
Посвята першокурсників у студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вдалася!  Попереду ще дуже багато цікавого!!!


З цієї дати для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіху на професійній ниві і, звичайно, стати людиною з  великої літери.

Підготувала викладач А.В. Івахненко

Фотозвіт підготувала Шулякова Валерія

Немає коментарів:

Дописати коментар