19 листопада 2018

Вітаємо Пацалай Аліну!


Кожного року коледж активно приймає участь у конкурсах, змаганнях, що безпосередньо розкриває творчий потенціал кожного студента.
Нещодавно відбувся організований Міністерством юстиції України Всеукраїнський конкурс «Портрет виконавця очима сучасної молоді», де Пацалай Аліна – студентка третього курсу спеціальності «Право» з роботою у формі відеоролику здобула почесне II місце серед студентів закладів вищої освіти  на обласному рівні.
Пацалай Аліна ділиться своїми враженнями від конкурсу:
«У роботі  над якою працювали для участі у конкурсі,  висвітлювалась праця виконавця, його суть, проблеми та співпраця з іншими органами юриспруденції.

Під час підготовки  роботи на конкурс, я поспілкувалась з діючим старшим державним виконавцем Головного територіального управління юстиції Херсонської області - Лепською Аліною  та з приватним виконавцем Манікиним Дмитром, які розповіли про специфіку  та практичні проблеми своєї роботи. Також була розмова з керівником ЮК «ЮСТА» адвокатом  Н.О Петренко, під час якої було висвітлено взаємозв’язок адвоката з виконавчою службою. З  нашого спілкування , я зробила висновок, хто такий державний виконавець, які в нього обов’язки та права, чим приваблива ця посада, які проблеми її супроводжують.

Дружні відносини між студентами коледжу, допомогли доцільно сформувати портер державного виконавця,  розробити практичні рекомендації-поради  для вдосконалення роботи державних та приватних виконавців.

Я вважаю, що цей конкурс дав змогу стати більш обізнаним у сфері юриспруденції  та в окремій галузі державної виконавчої служби. 
Особливу подяку хочу висловити директору коледжу – Людмилі Миколаївні, яка створює такі умови навчання в коледжі, де ми можемо проявити себе, навчитися бути кращими, а головне все робити з великою відповідальністю та душею.»

Вітаємо Пацалай Аліну із участю у конкурсі!
Бажаємо все більше і більше перемог у житті!!

1 коментар: