01 листопада 2018

Наші майбутні фінансисти!


Минуло багато часу, коли у людини з’явилася потреба розпоряджатися фінансами. В сучасному світі фахівця у сфері фінансової науки і практики називають фінансистом.


Фінансист − це високий професіонал в області фінансових операцій, який займається банківськими операціями, спрямуванням фінансових потоків, фінансуванням проектів, управлінням капіталу, у відповідності з чинним законодавством. Фінансистом може бути, як дрібний банківський працівник, так і Міністр фінансів.

Кожного року для студентів  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» організовують  посвяту у професію. Студенти-першокурсники мають дізнатися, якими професійними здібностями  необхідно володіти фінансисту: аналітичним розумом; вміння роботи висновки з економічних та політичних подій; розбиратися в економіці, фінансах та володіти законодавчою базою; якісно прогнозувати ситуацію; бути комунікабельним; вміти працювати в команді; стресостійкість тощо.

Ці якості їм необхідні для займання майбутніх посад, адже студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» можуть займати такі посади: фінансовий директор, комерційний директор, начальник фінансового відділу, начальник відділення банку, страховий агент, інвестиційний менеджер, власник бізнесу, економіст з продажу банківських продуктів, провідний економіст, кредитний експерт, керівник бюджетної організації, керівник фіскальних, фінансових та казначейських органів тощо.

По багаторічній традиції організаторами, ведучими та журі були студенти ІІІ курсу – Сканцева Анастасія, Смірнов Сергій, Шуліка Ілона та Богомолов Ілля.

Всі студенти – першокурсники  поділилися на 3 команди. І як результат всі команди успішно вирішили завдання всіх конкурсів. А після закінчення конкурсів студенти  дали клятву на вірність професії та отримали сертифікат на вірність професії. А на закінчення  солодощі!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар