05 грудня 2019

Час професіоналів!!!


“Робота відбере значну частину вашого життя, 
і єдиний спосіб отримувати від 
життя задоволення – вірити, що ви робите гарну роботу. 
А єдиний спосіб робити щось добре – 
це по-справжньому любити те,
 чим ви займаєтеся “.
СТІВ ДЖОБС

Під таким гаслом пройшов брейн-ринг між студентами освітньо-професійних програм «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».Погодьтеся, немає нічого кращого ніж навчатись, відпочиваючи. Саме для цього потрібно частіше відступати від стандартного методу викладання  і шукати нові форми подання навчального матеріалу. Проведення брейн-рингу, звичайно, не є новаторством, але якщо його зробити елементом освітнього процесу, то отримаємо непоганий результат, а саме – порція нової та цікавої інформації для студентів, їхні задоволені очі та гарний настрій. Саме тому студентам запропоновано зануритися у турнірний уїк-енд. Можливо виникнуть заперечення з приводу того, що турнір не може бути відпочинком, але якщо вдало переплести інтелектуальні бої з розвагами, то з цього вийде дещо неймовірне.


Свої інтелектуальні здібності на брейн-ринзі демонстрували два «титани» – команди фінансистів «Банківські леді»  та товарознавців-підприємців «АТБ».


Ведучі, студентки-фінансистки третього курсу  Ксенія та Даша, ознайомили команди з ходом проведення брейн-рингу та правилами.


Учасникам необхідно було пройти шість етапів, котрі представлені у вигляді конкурсів: «Розминка», «Світ навколо нас», «Усний рахунок», «Захисти свої права», «Конкурс капітанів». У фіналі необхідно було вирішити економічну задачку- порахувати скільки рулонів шпалер необхідно придбати для ремонту і яка вартість покупки.


Гра була напруженою, непередбачуваною і, водночас, надзвичайно цікавою та пізнавальною. Студентам необхідно було показати не лише фахові знання зі спеціальності, а й показати  тісний зв'язок між дисциплінами  освітньо-професійних занять.


У результаті цікавої та активної боротьби перемогла команда « Банківські леді».

Немає коментарів:

Дописати коментар