06 грудня 2019

Цікавий тиждень для майбутніх юристів


Тиждень права у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі відзначився цікавими подіями, корисними майстер-класами, тренінгами, екскурсіями.

Звичайно, в рамках вивчення дисциплін, майбутні правознавці вивчають «Діловодство». І ось з’явилася чудова можливість познайомитись з цією важливою сферою роботи суду на практиці.


Майстер-клас із судового діловодства на базі Херсонського міського суду залишив незабутнє враження, адже нагода потрапити до канцелярії суду та побачити наживо процес прийняття та опрацювання процесуальних документів трапляється не щодня.

Канцелярія суду забезпечує щоденне прийняття, реєстрацію, розподіл вхідної кореспонденції, що подається до суду з дотриманням загальних правил ведення діловодства  в  суді та  порядку роботи з документами з моменту їх надходження чи створення в суді  до  надіслання за призначенням  або  передавання  в  архів суду, звернення до виконання судових рішень.


Наступна подія тижня - олімпіада з дисципліни «Цивільне та сімейне право» допомогла відкрити аналітичні здібності студентів, а ґрунтовні теоретичні знання визначили переможців:

1 місце – Чорна Наталія, студентка групи П-391, 2 місце – Гончарук Майму, 3 місце – Бацула Катерина.


Далі ще цікавіше, юристи - четвертокурсники проявили творчі здібності і  підготували відеопрезентації «Чим мені запам’яталося навчання у коледжі?». Кажуть, що юристи – серйозні люди, але це завдання наші студенти виконали з любов’ю і натхненням справжніх митців. Всі відеофрагменти були душевними і зворушливими.

Спільне засідання клубу правознавців «Феміда» та гуртка «Концепція успіху» на тему: «Особливості оформлення робочого місця працівника» було і цікавим, і практичним, і творчим.

Гуртківці обговорювали вимоги до робочого місця працівника. Визначили відмінність оформлення робочого місця бухгалтера, юриста, керівника торговельної фірми. Естетичне оформлення робочого місця має також велике значення і погодилися, що комфортні умови роботи впливають на її результативність.


Всі погодилися,  що робоче місце не тільки повинно  бути чистим, охайним, а також пристосованим до займаної посади.

По закінченню, учасники заходу мали змогу продемонструвати підковки – оберіги, які самостійно зробили для оздоблення свого робочого місця. Так, студент групи Т-291 Шерстюк Володимир зробив фінансовий оберіг для керівника торгівельної фірми, Цюцюпа Крістіна (група П-292) зробила підкову в українському стилі із зображенням соняшника та калини. Всі були задоволені результатами, адже для досягнення успіху на робочому місці можливо й допоможуть оберіги, проте потрібно не забувати, що результат кожного дня на роботі – це і є крок до успіху.


Цей тиждень виявився для майбутніх юристів цікавим, навантаженим, але вони мали змогу продемонструвати всі свої таланти, здібності, ораторські навички.
Дякуємо кожному студенту, який долучився до тижня права у ХКЕПК.

Навчання у ХКЕПК – це хороша перспектива на майбутнє!!!
До наступних зустрічей!!!!

Вікторія Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар