13 грудня 2019

Спілкуємося англійською!


Тиждень іноземної мови в ХКЕПК був насиченим і цікавим. Проведено: конкурс стінівок присвячених країнам, де англійська є державною мовою; студенти переглянули художні фільми мовою оригіналу; брали участь у виховних заходах та вікторинах, олімпіаді знавців англійської; відкрите практичне заняття. Звісно, всім відомо, що ця мова є міжнародною і використовується навіть у найвіддаленіших куточках світу, але багато країн вводять її до своєї культури і захищають її право на використання на рівні Конституції. Таким чином, студенти не лише розширили свій кругозір, але й перенеслися до англомовних країн.


Найкращі знавці англійської мови, студенти І та ІІ курсів, взяли участь в олімпіаді, де продемонстрували високі знання. У заході взяли участь 18 студентів різних груп та спеціальностей. Слід зазначити, що конкурсанти продемонстрували чудові навички читання та аналізу, а також творчі здібності. Найкращою було визнано роботу Ляшко Дар’ї  (П-191), друге місце посіли Денисов Данило (Р-292) та Резніченко Аліна (П-291), третє місце – Гнепа Анастасія та Митковська Анастасія (Т-191). Тож вітаємо переможців!


Окрім цього, у рамках тижня англійської мови проведені позакласні заходи, присвячені різноманітним способам вивчення іноземної мови під девізом «Англійську вивчати легко!». Ці тренінги проводили студентки групи Р-292 Мірзоєва Вікторія та Мошко Ольга, які, опираючись на власний досвід, дали поради, як зробити процес вивчення мови простішим. Ось деякі з них:


  • вивчайте мову за допомогою фільмів або TEDS;
  • використовуйте різні додатки, такі як Lingualeo та Puzzle English;
  • демонстрація платформ для спілкування з носіями мови, наприклад, Speaky та Hello English.


Досить емоційною та цікавою виявилася вікторина на знання реалій найбільшої англомовної країни – США. Окрім нових знань, студенти  були захоплені  роботою в коміндах та атмосферою змагань.


Завершився тиждень відкритим практичним заняттям із іноземної мови за професійним спрямуванням у групі М-391, який провела викладач вищої категорії Тимченко В.В. на тему «Маркетинг та його складові», під час якого усі мали змогу познайомитись з особливостями маркетингової діяльності та сферами працевлаштування маркетологів. Усі присутні зрозуміли, що знання англійської мови дають додаткові можливості для професійного вдосконалення і конкурентоспроможності як в Україні, так і за кордоном.

Тиждень минув, але для багатьох студентів коледжу відкрилися нові горизонти для реалізації свого потенціалу. Тож не зупиняймося на досягнутому!

Викладач Булах Є.В.

Немає коментарів:

Дописати коментар