17 грудня 2019

Книжковий Миколай у коледжі


Життя швидко змінюється. Цифрові технології  зробили можливим швидкий доступ до будь-якої інформації. Електронні книжки набирають популярності серед людей різного віку, а молодь все частіше обирає електронний ресурс. Та  книга не лише не втрачає своєї цінності, навпаки, стає більш бажаним, навіть коштовним подарунком для близької людини. Адже зі сторінок книжок до тебе звертаються цілі світи, ти поринаєш в історії, почуття і переживання героїв. А випадкова зустріч із гарною книгою може назавжди змінити життя.Чудову нагоду познайомитися із цікавими творами та їх авторами отримали студенти Херсонського кооперативного економіко-правового  коледжу під час ІV Південного фестивалю книги та читання Книжковий Миколай. У гарній актовій залі напередодні свята зібралися першокурсники на зустріч із молодою львівською письменницею Яриною Каторож та вже відомим херсонським автором Віктором Вальдом.


Ярина Каторож представила свої неймовірно добрі твори у жанрі фентезі. Особливістю кожного з них є український національний колорит. Недаремно роман «Алхімія свободи» у 2015 році на конкурсі «Коронація слова» здобув спеціальну відзнаку «Українське сучасне фентезі», а роман «Стожар» у 2017 році номіновано на «Найкращу книгу форуму видавців». Для Ярини слово – це зброя у боротьбі за душевне світло і тепло, її благородні герої завжди перемагають зло і темряву.
Віктор Вальд – сучасний український письменник, автор історичних романів, переможець літературного конкурсу «Коронація слова -2017». На сторінках його книжок оживають події далекого минулого, а герої – відчайдушні воїни – борються за віру, справедливість та захищають істини добра. Відомі твори  «Спарта», «Палач», «Меч Сагайдачного» переносять читачів у різні епохи, а історико-пригодницький роман «Останній бій Урус-шайтана» нагороджений трьома дипломами конкурсу «Коронація слова -  2017».  Володар золотої статуетки  дав можливість потримати її кожному присутньому в залі, адже на його думку, серед наших студентів напевно може бути саме той, хто стане в майбутньому письменником. Розповідаючи про свій шлях в літературі Віктор зазначив: «.. я завжди розумів – життя дається один лиш раз, а цінність його – це те, що важливого ти встиг зробити для інших».


Недарма кажуть, що книги можуть розповісти про людей іноді більше ніж самі люди, тому читайте, отримуйте задоволення від нових відкриттів і вражень, розширюйте свій світогляд, адже будь яка літературна фантазія – це ключ до розуміння життя.

Студентська рада коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар