18 грудня 2020

Чи кожна людина може стати знаменитою?

 


Роздуми…

Чи кожна людина може стати знаменитою?

Знаменита  людина - це та, яка змогла виділитися серед інших, досягла успіху в певному виді діяльності. Що є головним для видатної людини: зароблені гроші, визнання чи користь, яку своєю працею вона приносить суспільству? Мета у всіх різна.

Наш час дуже багатий на знаменитостей. Це люди, які прославилися в танцях, спорті, науці тощо. Але є видатні особистості, яких знає весь світ через особливий талант – допомагати іншим. Скажете, що це неможливо? Помиляєтеся! Наприклад, Мати Тереза. Вона одна з найвідоміших черниць у світі. Ця милосердна жінка доглядала за хворими та бідними і не отримувала за це жодної винагороди.

Я впевнена, що майже кожна людина хоче бути видатною. Щоб досягти успіху, треба  проаналізувати свої здібності, виявити, що краще в тебе виходить і чи готовий ти долати труднощі. Сильні духом зроблять усе для досягнення своєї мети, а слабкі просто складуть руки і будуть бідкатися щодо своєї невдачі.

Мені здається, що в сучасному світі прославитися дуже легко. Майже 90% людей має доступ до мережі Інтернет. Люди ведуть свої блоги, розміщують різні цікаві відео.

Але, з іншого боку, разом із популярністю в життя людини може прийти негатив. Бути зіркою -  це не тільки натовпи фанатів, автографи, а й різні погрози в адрес популярної особи. Наприклад, дівчина прославилася завдяки своєму співу і стала улюбленицею публіки. За її життям слідкує багато людей, але деякі з них можуть бути фанатиками з порушенням психіки. А це значить, що дівчина в небезпеці: за нею можуть стежити і завдати шкоди. А жити постійно в страху не хочеться.

 Отже, ставати знаменитим чи ні – це особистий вибір кожної людини. Якщо вас не лякають труднощі, а переваг більше, ніж недоліків, - беріть від життя бажане. Але, як на мене, без популярності живеться набагато краще, треба просто цінувати своє життя і робити те, що любиш.                                                                              

 Галина Чекаловська,
студентка групи П – 491

Немає коментарів:

Дописати коментар