16 лютого 2022

МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ФОРМУЛИ УСПІХУ


Все, що робиться з любов’ю, приречене на успіх
Наполеон Хіл

Спеціальність «Маркетинг» є досить затребуваною спеціальністю на ринку праці, а для того, аби стати успішним у цій сфері, потрібно докласти чималих зусиль. Тож майбутні маркетологи на засіданні гуртка «Маркетинг-мікс» з’ясовували, що робить успішним людину.
На початку засідання гуртківці розмірковували над поняттям «успіх» і визначили, що для кожного воно має різне значення.

Для когось успіх – це гарна робота, для інших – подорожі, висока заробітна плата, а для когось – створення власної сім'ї, одруження та народження дітей.

Зазвичай, люди вважають, що до успіху можна дуже легко дійти, по прямому шляху, але насправді, шлях до успіху дуже петлястий, зі злетами та падіннями, з багатьма сюрпризами та невдачами, складними ситуаціями, які подолати зможе тільки сильна особистість.

Гуртківці ознайомилися із історіями успіху відомих підприємців та маркетологів світу та України, від чиїх рішень задовольнялися потреби споживачів, а компанії отримували суттєві прибутки.
 

Працювати потрібно не 12 годин, а головою
Стів Джобс
 

Успіх — це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої,
не втрачаючи ентузіазму
Вінстон Черчилль
 

Роби сьогодні, те що інші не хочуть,
завтра будеш жити так як інші не можуть

Гуртківці дослідили чинники, які заважають досягати успіху. Це зневіра у власних силах, мовляв: «шлях успіху – лише для обраних», або ми можемо витрачати свій дорогоцінний час на зовсім некорисні речі: соціальні мережі, телевізор, ігри, замість того, аби розвиватися у тих сферах, які нам до душі. І, найголовніший ворог успіху – це лінь.

Завершуючи засідання, студенти підсумували, що не існує єдиної формули успіху, у кожного вона своя, але дещо об’єднує успішних людей – це:
  • Постановка мети.
  • Віра у власні сили.
  • Наполеглива праця.
  • Терпіння та оптимізм.
  • Любов до улюбленої справи.
Тому кожному із нас варто запустити власну формулу успіху: ставити цілі та запитувати в себе щодня: що я зробив сьогодні для того, щоб бути ближче до мети? Не лінуватися, постійно освоювати щось нове, те, що цікавить, те, що забезпечить досягнення поставленої мети, і маленькими кроками приведе до великого успіху.


«Різниця між тими, хто домагається успіху, і тими, кому це не вдається, зазвичай полягає не в таланті, а в завзятості!»
Адам Джексон

ХЕРСОНСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

Студентка групи М391 Аліна ДРЬОМІНА
Викладачка маркетингу Ірина ЯШИНА

Немає коментарів:

Дописати коментар