18 лютого 2022

Роздуми…Формула успіху полягає у вмінні спілкуватися з людьми


На мою думку, спілкування відіграє дуже важливу роль у повсякденному житті. Ми спілкуємося кожного дня: у навчальному процесі, купуючи продукти в магазині, влаштовуючись на роботу. Тому досягаємо ми своєї мети чи ні – залежить від того, як побудуємо своє висловлювання, наскільки воно буде грамотним, толерантним у ставленні до співрозмовника.
Прикладом успішної кар’єри, здобутої шляхом спілкування, може бути роман Валер’яна Підмогильного «Місто». Головний герой твору Степан Радченко добре «відчував» людей і усвідомлював, як слід спілкуватися з кожним. Саме тому зміг отримати посаду секретаря у видавництві і успішно просуватися кар’єрними сходами. Завдяки своєму вмінню спілкуватися, він легко знаходив приятелів та отримував прихильність жінок. Саме вміння гарно висловити свою думку допомогло йому стати письменником та отримувати чудові гонорари за свою творчість.

Для мене прикладом гарного, щирого та толерантного спілкування є мама. Я іноді дивуюся, з якою легкістю вона вирішує життєві ситуації, просто поговоривши з людьми.

Отже, завдяки вмінню спілкуватися і правильно доносити свої думки, ми знаходимо друзів, не маємо ворогів, влаштовуємося на роботу, зустрічаємо своє кохання. Тому для мене дуже важливо вчитися, формувати навички у спілкуванні з оточуючими.

Альона Лопатюк
група О-391

Немає коментарів:

Дописати коментар