14 листопада 2019

Займатися спортом – це здорово!


У гарно облаштованому і відремонтованому спортивному залі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу чи не кожного дня після занять збираються хлопці й дівчата, щоб позайматися на тренажерах, пограти у волейбол, баскетбол, футзал, настільний теніс. У цьому їм допомагає керівник фізичного виховання Володимир Вікторович Писанець, який своїм прикладом переконує студентів, що займатися спортом – це здорово!Заняття з фізичного виховання в коледжі давно спрямовані на підтримку здоров’я та всебічний фізичний розвиток за інтересами. Для студентів різних спеціальностей розроблені і пропонуються комплекси вправ, які допомагають подолати дискомфорт, зміцнити м'язи, а також різноманітна динамічна активність під час рухливих ігор та естафет.


Наполегливі тренування дали такий очікуваний результат – перше місце команди дівчат з волейболу у місті та друге місце в Херсонській області за програмою XV Універсіади серед студентів закладів вищої освіти.

Багато наших студентів тренуються професійно та мають вагомі досягнення у різних видах спорту. Наприклад в кіокушинкай карате: триразовий чемпіон Європи, бронзовий призер Чемпіонату світу Андрій Крайнюк, триразовий чемпіон України, призер чемпіонату Європи Артем Льода, переможець чемпіонату на кубок Херсонської області Стас Степанський.


З чого починається успіх? Мабуть із зацікавленості і готовності працювати на результат. Тож кожного року у вересні відбувається флешмоб «Студенти обирають спорт і здоров’я», у якому беруть участь першокурсники.


Усі разом зранку виходять на спортивну руханку, а потім студенти змагаються між собою в естафеті за звання найспритніших та найсильніших. Цього навчального року перемогу здобула команда майбутніх обліковців і фінансистів «Молоде покоління» (ОФ-191), які зуміли усіх перемогти у перетягуванні канату, були найкращими в естафеті зі скакалкою та м’ячем.


Друге місце посіли майбутні ресторатори з команди «Динаміт» (Р-191), які рівно пройшли усю дистанцію. Найкращими у віджиманні стали майбутні юристи та ресторатори з команди «Персики» (ПР-192), які вибороли третє місце у загальному заліку.

Членами журі були учасники спортивного клубу «Вибір». Вони не тільки допомагали у проведенні заходу, а й стали живою рекламою спортивних секцій, запрошуючи до занять спортом новачків.


І вже наступного тижня від бажаючих займатися у секціях не було відбою. Саме з їх числа Володимир Вікторович Писанець, керівник фізичного виховання, сформував переможну команду дівчат у складі Циплякової Анастасії, Бацули Катерини, Столярової Ілони, Пархомової Ангеліни, Бельтюкової Євгенії, Волошиної Олександри, Новосільської Дарії, Пентели Каріни, Гоменюк Оксани.


Більше місяця наполегливих тренувань, відпрацювання подач, ігрових зв’язок і передач, згуртування дівчат, і в результаті - яскрава гра на чужому ігровому майданчику, перемога над командами усіх закладів вищої освіти міста Херсона і друге місце на обласному рівні. Тож так тримати! Сподіваємося на майбутні перемоги!

Ольга Сокальська, викладач ХКЕПК

Немає коментарів:

Дописати коментар