04 листопада 2019

Щоб не переривався зв’язок часів


25 жовтня  команда ерудитів коледжу «Інсайт»  взяла  участь  у  присвяченому 75-й річниці визволення України від німецько-нацистських загарбників турнірі з гри «Що? Де? Коли?» у Херсонському  міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. Цьогоріч змагалися представники п’яти навчальних закладів.

Як завжди цікаві і часто несподівані запитання, які вимагають не лише знань, а й логіки, інтуїції. Справді, що може згадуватися в енциклопедії Великої Вітчизняної війни у статтях на Щ, Д, Н, К першим, якщо таких об’єктів було 211. Якщо включити логіку, то навіть не знаючи цього факту, можна відповісти, що це були підводні човни. Або запитання про назву  однієї з вулиць Херсона Таврійського мікрорайону, коли учасники отримали зображення пам’ятника Д.Карбишеву. Закономірно, що правильно відповіли учні ЗСО №41, яка знаходиться саме на цій вулиці.

Ще одне запитання примусило грати в угадайку, коли учасники зрозуміли, що Гітлер найбільше в українській резиденції боявся комах, тому й наказував використовувати керосин, але вгадували між комарами та вошами. До речі, правильною була відповідь комарі.

Непомітно промайнули три тури, і в підсумку, команда ХКЕПК «Інсайт»  у складі Теленик Юлії, Тюшки Вікторії, Степаненка  Артема, Маринчака Гаврила, Бесарараб Дарї, Феся Михайла посіла друге місце. Звичайно, є над чим працювати. Але головне, що молоді люди зібралися, щоб згадати події 75- річної давнини, коли Україна стала вільної від німецько-нацистських загарбників, щоб не переривався ланцюг пам’яті поколінь, не забувалися ті страшні та героїчні часи.

Ольга Сокальська,
керівник клубу «Ерудит»

Немає коментарів:

Дописати коментар