28 листопада 2019

ВСІМ, ВСЕ ПРО ВСЕ


Осінь на свята багата, а для Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу особливо, адже 91 рік назад саме у жовтні його було засновано. На відзначення цієї дати студенти першого і другого курсів взяли участь в інтелектуально-розважальному заході «Всім, все про все».Спочатку інформаційно-довідкова частина: розповідь про історію коледжу, його директорів, відомих випускників. А далі на всіх чекали номери художньої самодіяльності та чотири конкурси, що певним чином були пов’язані з жовтнем, днем народження і коледжем.


Тож спочатку всі тринадцять команд розгадували ребуси і шукали, що об’єднує вчителя, маркетолога, водія, захисника та юриста. Це ж жовтень! Тому що Міжнародний день вчителя – 5 жовтня, день юриста – 8 жовтня, День захисника України – 14 жовтня, День маркетолога –25 жовтня, а День автомобіліста, тобто водія як кажуть у народі, – 27 жовтня (точніше остання неділя жовтня). Вже після першого конкурсу шість команд вийшли в лідери, розгадавши усі п’ять ребусів: NONstop (П-291) , Сімейка Адамсів (Р-292), Комета (П-292), Живчики (Р-191), ПУМБ (ОФ-191), Кульбабки (ПР-192). Саме між ними й розгорілася запекла боротьба.


У наступному конкурсі необхідно було зібрати квітковий букет: прослухавши уривки з пісень п’яти сучасних українських виконавців, треба було назвати квіти, які згадувалися у цих музичних творах. Усі команди згадали фіалки з пісні «Плакала» групи «KAZKA», практично усі прикрасили віртуальний букет білою трояндою від NK та червоною рутою від Софії Ротару. А ось сталеві квіти від Бумбоксу і мальви від «THE HARDKISS» пригадалися лише п’ятьом командам.


А тепер настав час для співаків і танцюристів трохи розважити студентське товариство, що й на відмінно зробили Анастасія Трегуб (П-291) та танцювальний дует Бєлоус Дар’ї та Єремєєвої Катерини (П-292).

Друга частина інтелектуальних змагань виявилася менш результативною. Для початку треба було відповісти на питання у форматі спортивного «Що? Де? Коли?», які стосувалися незвичайних подарунків. Скажімо у чарівній скрині було заховано сіль – прекрасний подарунок для того, щоб не забувати смак життя, згадали і Софіївський Уманський парк, і Висячі сади Семіраміди.

Останній конкурс «Ризик». Є п'ять підказок. Після кожної з них кількість можливих балів зменшується. Тож можна ризикнути і відповісти вже після першої підказки, а можна почекати – і заробити менше балів, але вже напевно. Більшість вирішили ризикнути, і три команди не прогадали: студенти здогадалися, що саме при ідентифікації Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу «згадується розгорнута книга, ваги, крива Бернуллі, сонце, жезл Меркурія, оповитий двома зміями», а побачити це все можна на гербі коледжу.


Доки журі підраховувало результати, було визначено найкмітливішого гравця – ним стала майбутня фінансистка Чернова Анастасія – студентка групи Ф-291, яка отримала в подарунок книгу «Сто чудес України».Та визначити переможця виявилося не так просто: три команди набрали однакову кількість балів, і за додатковим запитанням перемогу поділили майбутні юристи та ресторатори з команд «Кульбаби» (ПР-192) і «Сімейка Адамсів» (Р-292), на другій сходинці опинилися «Живчики»(Р-191), а на третьому місці – майбутні обліковці й фінансисти з команди «ПУМБ» (ОФ-191).
Нагородження команд, фото на пам'ять, радісні посмішки, обговорення завдань, вигуки – «Та я ж це знав!» і «Наступного разу зіграємо краще і обов’язково переможемо!»…

Тож до наступної зустрічі на інтелектуальних змаганнях, де дізнатися можна про все на світі!

Ольга Сокальська,
керівник клубу «Ерудит»

Немає коментарів:

Дописати коментар