18 листопада 2019

Інформаційна зустріч для майбутніх юристівДосягти високих результатів у професійній діяльності, відкрити власну справу мріє кожен молодий спеціаліст.


Коледж приділяє велику увагу розкриттю індивідуальних можливостей, розвитку здібностей та вдосконаленню професійних навичок кожного студента.

Цікаві інформаційна зустріч «Як відкрити власну справу» з відомим у м.Херсоні  блогером Андрієм Жнивіним відбулася на базі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова.

Студенти обговорювали різні можливості організації бізнесу, серед них були і стартапи.

Стартап - це створення підприємства з інноваційними видами діяльності. Так, найвідомішими стартапами у світі є Apple, Facebook, рекламні міні-агенції, розміщення реклами в іграх для мобільних пристроїв, бюро з ландшафтного дизайну тощо.

Для України ця сфера не є новою, проте в основному реалізується у сфері IT – технологій.

По суті, перспективи для заснування інноваційного підприємства є. Андрій Жнивін дав дієві поради, як на сьогоднішній день молоді заробити гроші. Наприклад, за допомогою мережі Інтернет можливо використовувати соціальні мережі для розвитку бізнесу.

У сфері юриспруденції в Україні відзначилися два стартами: Axdraff- сервіс стандартизації документів, який дає можливість підготувати юридичні документи за 3-5 хвилин без помилок, та Patent Bot – сервіс для реєстрації торгової марки, який є особливо актуальним, адже дає можливість зареєструвати торгову марку без зайвих витрат та документів.

Майбутні юристи відмітили велику популярність продажу товарів за допомогою  ресурсів «Instagram», «Viber», платформ «Rozetka», «Prom.ua».

Також працівники бібліотеки познайомили студентів із особливостями дотримання безпеки в Інтернеті, адже майже кожного дня ми чуємо про випадки Інтернет-шахрайства.


Правознавці зрозуміли, що навчання у коледжі – це перспектива на майбутнє і все залежить від їх бажання, наполегливості та зацікавленості. Кожен уявляє себе заможним, керівником юридичної фірми. Маючи великі плани та сподівання, не переставайте вчитися. У сучасному світі стабільним залишається тільки один факт – постійні зміни.

Не бійтеся самовдосконалюватися, навчайтеся для себе, а не для батьків, викладачів. Ми вірмо у кожного і звичайно допоможемо!!!

Керівник групи П-191 Вікторія Анатоліївна Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар