27 листопада 2019

Студентські інтелектуальні забави, Або хто найкмітливіший!


Студентські роки – найкраща пора: саме зараз ви  маєте змогу відкрити світ, зростати та розвиватися у обраній спеціальності, насолоджуватися маленькими і великими перемогами у навчанні, радіти життю разом із друзями.Атмосфера взаємної підтримки і доброзичливості панувала в залі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу під час проведення інтелектуально-розважального конкурсу «Найкмітливіший студент».  Перший етап - «Візитівка» - показав творчі підходи учасників до розповіді про себе. А й справді, лаконічно презентувати свою історію – завдання не з легких. Найбільше всім присутнім сподобався короткометражний фільм Руслана Клименка (гр. Р-392) та сценічна постановка цілої команди підтримки  Поліни Пазяк (гр. П-391).


Потім учасники креативно «вигадували»  причину запізнення на пару, намагалися швидко протягом 30 секунд заховати 10 шпаргалок.  Ці два конкурси були успішними для Вагуліної Аліни (гр. Р-392). Треба зауважити, що при цьому довелося продемонструвати неабияку акторську майстерність, як і в наступному конкурсі «Емоція», під час якого студенти читали різні тексти з певною емоцією в голосі та на обличчі. Сміх у залі був ознакою кмітливості конкурсантів, яким довелося читати ухвалу суду з радістю, анекдот англійською мовою з осудом, та веселу казочку з сумом.


Саме нестандартні рішення часто приводять до успіху. А чи знаєте ви,   що математик Джорж Данціг, коли був  студентом, запізнився на заняття і подумав, що рівняння на дошці - це домашнє завдання. Кілька днів йому знадобилося для того, щоб отримати відповідь. А з’ясувалося, що він впорався з двома завданнями, які не мали рішення і  були не по зубах  навіть вченим. Наші студенти з легкістю впізнавали фрагменти відомих пісень у виконанні Насті Каменських, «Бум Бокс» та «O.Torvald».


Для трьох фіналістів конкурс «Логіка» виявився найлегшим, а от із завданням «Фоловери» довелося непросто: кожен учасник мав заохотити вболівальників повторити за ним танцювальні рухи під певну мелодію. Найбільш переконливим виявився Руслан Клименко із хореографічним етюдом під мелодію Чайковського, найлегший музикальний уривок  «Танок маленьких каченят» відтворювала  Поліна Пазяк, а от разом з клубною музикою присутніх підбадьорювала Анастасія Чернова. Цей начебто простий конкурс виявив лідерські здібності учасників, уміння повести за собою інших.Всі конкурсанти – справжні переможці! Адже кожен із них отримав цінний досвід: у конкурентному середовищі студенти вчилися взаємодіяти один із одним, допомагали, підбадьорювали, швидко приймали рішення, співпрацювали.


Найкмітливішою журі визнало майбутнього юриста Поліну Пазяк. Тож побажаємо Поліні та всім студентам успіхів у навчанні, цікавого дозвілля,  легкої здачі іспитів та постійного професійного розвитку!


Студентська рада коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар