02 листопада 2020

Спільні засідання гуртків «Феміда» та «Баланс-клуб» – це круто!!!


В коледжі вже є традицією – проводити різноманітні тренінги, майстер-класи та інше від різних спеціальностей. Карантин не перешкода цьому! Тому було прийнято рішення, провести онлайн-конференцію, метою якої було поділитися новинами, як з галузі права, так й  обліку та фінансів.

Ми, майбутні спеціалісти, котрі слідкуємо за останніми новинами. Тому, встигли обговорити тему легалізації канабісу в Україні для тяжкохворих. Виявилося дуже спірне питання, адже це може потягти за собою інші проблеми.

Всім відомо про додаток «Дія», який впровадили в нашій країні й планують заборонити вимагати паперові документи взагалі. Вважаю, що це є дійсно крок у сучасність, але чи всі громадяни готові до цього? Як виявилося, ні. Під час дискусії ми виявили те, що є покоління, яке досі не сприймає новітні технології, що завдає перешкод . Під час голосування на нещодавніх  місцевих виборах деякі з нас стикнулися із цим. Порада особисто від мене, майбутнього юриста, завжди будьте готові довести свою правоту, особливо якщо Ви на стороні закону.

Правознавці повідомили, що планується легалізація продажу ліків онлайн. Все це добре, як здається на перший погляд, але є і інші точки зору. Деякі вважають, що це  небезпечно, як для вашого бюджету так і насамперед для вашого здоров’я . Хоч і є наголошення, що буде можливість перевірки легальності тих чи інших препаратів, АЛЕ ми всі знаємо як шахраї швидко навчаються, а потім їх жертвами стаємо ми. До чого це може призвести важко уявити..

Продовжуючи тему онлайн-покупок ми обговорили, всім відомий сайт, ОLX . Продай, придбай і все це в одному місці, закликають засновники. На жаль, виявилось що це також гарна платформа для шахрайства. Навіть одна із учасниць нашої конференції поділилася своїм «гірким» досвідом. Купуючи телефон, шахраї надсилають посилання в якому ви повинні вказати свої дані, а далі усім відомий кінець – гроші з картки знімають, ніякого товару не виявляється, продавець зник. І це не одноразовий випадок. Будьте обережні, а також дуже пильні. Те, наскільки легко придбати будь яку річ онлайн, на стільки ж легко Вас обдурити.

Фінансисти поділилися не тільки схемами шахраїв, f й розповіли корисні «лайфхаки», про які не кожен знає. Отримуючи готівку в банкоматі неодноразово її забували забрати. Що робити в цьому випадку? Чесно кажучи, це справді було для мене дуже корисно. Потрібно звернутися до найближчого відділення банку, розповісти свою ситуацію, написати заяву і чекати повернення грошей.


І це лише маленька частина нашої зустрічі. Хочу висловити свої враження зі сторони студентки. Слово «цікаво» - дуже скромно передає всю повноту вражень. Це було корисно. Чесно кажучи, сидячи вдома наразі мало часу проводжу з друзями за співбесідами і поспілкуватися не тільки з ровесниками, а й з викладачами на різноманітні й такі життєві для кожного з нас теми, в дуже теплій й дружній атмосфері – неймовірно!Висловлюю свою вдячність, викладачам, студентам, особливо ХКЕПК – за те, що об’єднав нас у своїх стінах, допоміг знайти людей близьких не тільки за інтересами, а й рідних душею!

Не важливо на якій ти навчаєшся спеціальності, в коледжі ти завжди знайдеш однодумців, людей які навчать тебе новому із своєї сфери і ти завжди зможеш поділитися своїми знаннями і навичками саме тут!

Гуменюк Вікторія, студентка групи П-392

Немає коментарів:

Дописати коментар