13 листопада 2020

Зустрічі з психологом


Наше здоров’я залежить не тільки від правильного харчування і фізичних вправ, також необхідно мати гарне психічне здоров’я і вести здоровий спосіб життя.

Дуже  складно зберігати спокій та налаштуватись на позитив, коли у світі така ситуація з пандемією COVID-19. На класну годину в онлайн режимі до нас завітала психолог «Клініки дружньої до молоді» Людмила Павловська для  того, щоб розповісти студентам як підтримувати психологічний стан під час пандемії. 

Наш стан здоров‘я  напряму залежить від психіки. Кожного дня у нас з‘являється 100 тисяч думок, як позитивних так і негативних. Для запобігання занурення у неспокій,   варто оволодіти корисною  навичкою – вмінням контролювати свої думки. Ви помічали, як наша продуктивність протягом дня залежить від настрою? Так само наше здоров‘я може залежати від запрограмованої  думки: «А що як  я захворію?»

Самоконтроль та збереження спокою – головна рекомендація не тільки психологів, а і лікарів. Ви навіть не уявляєте, які властивості має наше тіло, мозок та психіка. Ми беремо відповідальність за свої почуття та думки. Тобто, якщо  налаштовуємо себе на здоров’я і гарний настрій, то наше тіло скаже «Дякую!». Без сумніву - ми  впливаємо на свій психологічний і фізичний стан. 

Щоб запрограмувати себе на все добре, потрібно з повагою ставитися до своєї душі, загартовувати тіло.  Психолог провела з нами психологічні  вправи, які допомагають нам краще розуміти себе. Ми маємо піклуватись про свій внутрішній світ, за допомогою позитивних думок.


Від себе хочу сказати, що це була дуже корисна та цікава зустріч. Привід замислитися про те, скільки нерозкритих  можливостей ми маємо. Гармонійне поєднання фізичних вправ, достатнього сну, прогулянок на свіжому повітрі у відповідному одязі, здорового харчування та вживання корисних продуктів обов’язково повернеться  енергією, достатньою для активного життя.  Наше здоров‘я  - тільки в наших руках! 

Тому, думайте, що думаєте, і будьте здорові!

Дар’я  Попович, студентка гр. М-291

Немає коментарів:

Дописати коментар