11 березня 2016

До 8 Березня - професійний конкурс «Міс Ресторатор-2016»

 Напередодні 8 Березня у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі відбувся професійний конкурс «Міс Ресторатор-2016», у якому виявили бажання взяти участь п’ять учасниць - студенток спеціальності «Ресторанне обслуговування».


 Учасниці дивували глядачів не лише своїм професіоналізмом, а й нестандартним (жіночим!) підходом до виконання завдань. Так у конкурсі під назвою «Нота кохання» вони не тільки висловлювали свої почуття до коханого віршами, а й вражали  журі смачними десертами.
 Наступне завдання - «Майстриня сервірування столу» - дівчата виконували з особливим натхненням та настроєм, адже необхідно було накрити до свята стіл на дві персони.  Дружня підтримка та допомога одна одній свідчили про доброзичливе  налаштування  учасниць на конкурсну програму, наче  вони не суперниці, а найкращі подружки.


 Під час виконання конкурсного завдання «Відеопривітання мамі з днем 8 Березня від майбутнього ресторатора» дівчата не скупилися на теплі та щирі побажання своїм мамам, в результаті чого розчулили журі, яке дало максимальну оцінку усім учасницям конкурсу.

 Конкурс «Шеф-кухар» дав змогу виявити  найерудованішу учасницю, яка відгадала найбільше страв, що були зображені на екрані. Отож, титул «Міс ерудиція» здобула Казмірчук Ксенія.

 А в завданні «Окомір» дівчата довели, що володіють такими особистими та професійними рисами  характеру, як уважність, спостережливість, точність, вміння на око визначати вагу, міру. Вони  повинні  були  налити однакову кількість рідини у бокали різної місткості.


 Переможницею у  боротьбі рестораторів  стала Дудченко Юлія. Титул «Міс глядацьких симпатій» виборола Швецова Валентина. Байбуза Ірина  отримала  звання «Міс оригінальність», а Котляр Анна – «Міс ніжність».


 Конкурс «Міс Ресторатор-2016» ще раз довів, що справжнім ресторатором може бути лише той, хто ставиться до своєї професії з любов’ю і наполегливо вивчає всі її «премудрості».

Ірина Яшина, Алла Сергазіна – викладачі коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар