18 березня 2016

Як студенти за Кубок міського голови змагались


 15 березня 2016 року  у великій залі Херсонської міської ради відбувся турнір «Що? Де? Коли?» між вищими навчальними закладами міста Херсона на Кубок міського голови, у якому взяли участь сім команд.  Один з організаторів заходу – голова Молодіжної ради при міському голові міста Херсона Юрій Капушенко наголосив, що подібний турнір проводиться вперше і у майбутньому стане традиційним.

 Херсонський  кооперативний економіко-правовий коледж представляла команда «Меркурій», у складі якої майбутні бухгалтер Єлизавета Колісніченко,  фінансист Едуард Ткачук, товарознавець Віталіна Горбунова,  юристи Максим Лутков та Анастасія Качуровська і ресторатор Анастасія Таран. Об’єднання зусиль представників майже всіх спеціальностей коледжу дало результат – друге місце.

 Гідні конкуренти не давали розслабитися ні на мить, а  напружена боротьба не завершилася навіть після обов’язкових 36 питань, і продовжилась у поєдинках-«перестрілках», в яких і визначилися місця у фінальній трійці.

 Питання турніру виявилися  непростими і вимагали не лише знань, а й логіки, нестандартного мислення, почуття гумору, командної гри, уважності, зосередженості.
Географія запитань – від України до  Антарктиди, хронологія – від Стародавнього Єгипту до лютого 2016 року, тематика – від Сенеки до «Оскара-2016». Тож було над чим поламати голову.

 Перший тур виявився вдалим практично для всіх, і вже визначився лідер – команда «Sweets», проте у другому і третьому турі наш «Меркурій» ліквідував відставання і став претендентом на перше місце. Але кубок лише один, тому й було проведене додатковий тур «до першої правильної відповіді».


 Спочатку додаткові питання не давалися жодній з трьох команд-претендентів: нікому якось не спало на думку, що римське законодавство урівнювало в правах не лише моряків і купців, а й піратів, а колючий живопис – це татуювання. І лише четверте питання принесло перемогу команді  ХДУ «Sweets», а команди  «Меркурій»  і «6 капітанів» продовжили боротьбу за друге місце. І тут «кризове питання» про китайця, що «розбив свою чашку рису», тобто втратив роботу підкорилося студентам ХКЕПК. Їх радості не було меж, адже цього разу представники Херсонського  кооперативного економіко-правового коледжу виявилися кмітливішими за студентів Морського коледжу ХДМА, Херсонської державної морської академії, Херсонського державного аграрного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонського економіко-правового інституту. Так тримати!


 А втім є над чим працювати, щоб наступного року показати не гірший, а може й кращий результат. Тому, якщо є бажаючі спробувати себе в інтелектуальних іграх, ввійти до збірної коледжу, ласкаво запрошуємо на засідання клубу «Ерудит» до аудиторії №34 щочетверга о 16.00.

Ольга Сокальська,
керівник клубу «Ерудит»

Немає коментарів:

Дописати коментар