21 березня 2016

Дякую тобі, мамо!

 Найперше слово, яке вимовляє дитина, - це «мама». Саме найдорожчим матерям був присвячений поетичний вечір, який відбувся 10 березня в актовому залі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

 Лише мама думає про нас завжди і скрізь. Тільки вона прийме нас такими, якими ми є, повсякчас молиться за нас Богу. Серце матері завжди зі своєю дитиною. Тому не випадково всі вірші, які виконували студенти різних спеціальностей – учасники ораторського гуртка коледжу, не залишили байдужими жодного слухача, особливо жіночу половину людства. 


Онищенко Валерія,
студентка групи П-191

Щукіна Дар'я,
студентка групи Т-191

 Протягом вечора зі сцени лунали поезії різних авторів, які закликали цінувати материнську турботу, поважати рідну неньку, приділяти їй увагу, шанувати її. Адже життя швидкоплинне, і ми не завжди встигаємо подякувати батькам, не маємо часу їх вислухати.

Шишко Олена та Остапчук Ірина,
студентки групи М-191


Січкар Антон,
студент групи Б-191

Олійников Іван,
студент групи Т-191


Верещака Данило,
студент групи Ф-191


 Багато віршів покладено на музику, в тому числі про любов до матері. Саме такі пісні виконували талановиті студенти – учасники музично-драматичного клубу коледжу «Орфей».

"Пісня про маму" у виконанні Наумової Альони (студентка групи Ф-191),
Щербини Анжеліки (студентка групи Б-291)
і танцювального колективу коледжу

Учасники клубу "Орфей" -
Фуфрей Діана (студентка групи М-291) і
Панасюк Іван (студент групи Р-291)

Виконавець репу Ткач Максим,
студент групи М-191


Орліченко Олег,
студент групи Ф-191


 А ще глядачі побачили інсценізацію відомої поезії Миколи Вороного про невдячного сина, який заради коханої дівчини вирвав серце з грудей матері, а воно, незважаючи на злочин, все одно  з турботою спитало: «Мій любий, ти впав... Чи тобі не болить?» Після такої драматичної розв’язки сюжету у виконанні студентів групи Ф-191 у багатьох присутніх на очах з’явилися сльози.

Студенти групи Ф-191
Імшеницька Ганна та Юрченко Павло


 Тож давайте не засмучувати своїх матусь, не хвилювати їх даремно, вчасно попереджати про своє запізнення. Адже без батьківської поради та материнської ласки важко прожити в нашому складному та суперечливому сьогоденні. Давайте уже тепер дарувати свою любов і повагу рідним, щоб встигнути сказати такі необхідні їм слова подяки та співчуття, щоб не запізнитись.

Керівник ораторського гуртка,
викладач коледжу
Назарова Ю.А.

Немає коментарів:

Дописати коментар