12 березня 2016

Краще один раз побачити ніж...


 Думаєте, що платіжна система є досить складною і в ній легко заплутатись?  Можливо, і так, але не для студентів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

 У рамках  навчальної дисципліни «Казначейська справа» для другокурсників спеціальності «Бухгалтерський облік» було організоване заняття в бухгалтерії нашого навчального закладу. Адже зрозуміти  тему: «Платіжні системи, їх суть і зміст» без допомоги реально діючих програм просто неможливо.

 На допомогу прийшли справжні професіонали - досвідчені фахівці з бухгалтерського обліку, - які і самі колись були студентами нашого коледжу. Головний бухгалтер - Лазаренко Інна Олександрівна -  ознайомила студентів з особливостями різних платіжних систем: виконанням розрахункових операцій  за системою дистанційного обслуговування «Інтернет-Клієнт-Банк» Державного ощадного банку України,  розрахунковим обслуговуванням із використанням системи «Клієнт-Банк» ПАТ Державного експортно-імпортного банку України», а також системою ЕП «Клієнт-Банк» версія BusinessNet ПАТ «Укрсоцбанк».

 Студенти відчули себе справжніми бухгалтерами, заповнюючи платіжні доручення та слідкуючи, щоб не було допущено помилок.  Майбутні  бухгалтери вже у процесі навчання встигли усвідомити, що їхня професія вимагає особливої уваги та зосередженості. А цей практичний досвід ще раз довів серйозність бухгалтерської справи, бо навіть найменші помилки можуть звести роботу нанівець.

 Після  проведеного  заняття  студенти на практиці усвідомили:  потрібно  відразу  привчатися до відповідальності та вміти концентрувати  увагу на справі, якою займаєшся. Оскільки бухгалтерів, можливо, і багато, а от справжніх майстрів цієї справи мало.

Тетяна Дуняк, студентка групи  Б-291

Немає коментарів:

Дописати коментар