16 вересня 2019

Виховна година про самореалізацію


“Недостатньо тільки отримати знання; їх треба застосувати.
Недостатньо тільки бажати; треба діяти.”
Йоганн Вольфганг фон Гете

Всі люди у світі хочуть бути щасливими. Іноді ми замислюється над питаннями : чому я нещасливий, чого не вистачає для повноцінного щастя? Проте, кожен із нас повинен задати запитання самому собі: що я зробив для того, щоб бути щасливим? А відповідь дати непросто.
До студентів першого курсу правознавчого відділення завітав добрий друг коледжу, настоятель храму Св. Варвари,  отець Олег.

Для першокурсників особливо важливі такі зустрічі, адже вони тільки вступили до коледжу і попереду нелегкий шлях становлення у житті, адже професія не менш важлива для щастя ніж сім’я.

Отець Олег зосередив увагу студентів над питаннями самореалізації, духовного росту, самовдосконалення. Разом слухали відповіді на запитання: «Хто така особистість?», «Чи можуть студенти вважати себе особистостями?». Студенти  з гордістю відповідали, що вони є особистості із чітко визначеними цілями.


Обговорювали складові успіху і кожен замислився, а хто ж така успішна людина? І дійсно, як досягти успіху у житті? Звучали різні варіанти відповіді, але самим головним стало: успішна людина не боїться працювати, не лінується, і кожна невдача – це можливість змінитися, стати кращим і більш щасливим.

Дуже приємно, що майбутні юристи чітко усвідомлюють, щоб стати справжнім фахівцем – мало просто бажання, потрібно не гнатися за великими грошима, а працювати для задоволення, за покликом душі і серця. Бути чесним із собою і чесно ставитися до людей, може в цьому і є секрет щастя.

Отець Олег побажав віри,  віри у власні сили, віри у справу, яку робиш.

Дуже важливою є підтримка батьків, адже саме батьківська віра  у власних дітей допоможе їм бути щасливими, жити з гідністю, відповідальністю за власне життя і обрану справу.

У коледжі із особливою турботою ставляться  до своїх студентів, а саме головне, ми віримо в Вас, намагаємося розкривати ваші таланти, особистісні і професійні чесноти та дуже хочемо, щоб Ви були щасливими людьми.

Викладач В. А. Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар