30 вересня 2019

Екскурсія до дніпровського РАЦСу


А чи знаєте Ви, які послуги забезпечують РАЦСи – органи реєстрації актів цивільного стану? Наші майбутні юристи точно знають! Адже коледж приділяє значну увагу практичному навчанню, зацікавлює студентів до майбутньої професійної діяльності.


Саме тому, для студентів другого курсу правознавчого відділення організовано екскурсію до Дніпровського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.


Майбутні правознавці познайомилися зі специфікою діяльності РАЦСУ, адже цивільне життя людини починається і закінчується РАЦСом. наголошено, що по суті все починається з РАЦСУ. Наприклад, народжується дитина, куди в першу чергу звертаються батьки? Звичайно, до РАЦСУ – зареєструвати народження дитини і отримати свідоцтво про народження. Хочете одружитися – знов до цієї установи, саме тут видають свідоцтва про зміну прізвища, засвідчують розірвання шлюбу та встановлення батьківства.


В 2016 році Міністерство юстиції України запустило пілотний проект «Шлюб за добу». Від початку послуга була дуже резонансною серед багатьох запроваджених інновацій. Херсон став шостим містом, яке долучилося до цього нововведення, а сьогодні їх 23. Щоправда економним парам варто почекати, адже коштує така послуга  у м.Херсоні від 2400 грн. до 3000 грн.


Особливо студентів зацікавив проект «Апостиль», адже зовсім недавно, для засвідчення документів, які необхідно подати до іншої країни, необхідно було долати сотні кілометрів, сидіти в чергах, а зараз – три дні і апостиль поставлено на документі. Як мінімум, це є економія коштів і звичайно часу.


Найбільше хвилювання викликала можливість зайти до зали церемоній. І тут всі затамували подих і відчули атмосферу любові, урочистості і просто свята. Дівчата особливо вдивлялися в атрибути інтер’єру і уявляли себе в майбутньому нареченими.


Екскурсія закінчилася, а враження залишаються  надовго. Нові цікаві відкриття чекають на Вас в цьому навчальному закладі!


Викладач   В.А.Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар