23 вересня 2019

Екскурсія до херсонського міського суду


Наш коледж не тільки представляє навчання у вигляді лекцій та семінарів, але й дає змогу на практиці кожному студенту поринути у цікавий світ його професії.


Так, для студентів третього курсу правознавчого відділення організовано заняття з дисципліни «Організація судових і правоохоронних органів» на базі Херсонського міського суду.


Цей заклад показав в деталях свою роботу, а саме порядок зберігання документів в архівах, як  заносяться відомості про справу до бази даних або хто і як призначає суддю. Звичайно питань у нас було багато, адже все настільки зацікавило, що хотілось дізнаватися все більше і глибше.


Дуже сподобалось те, що вже з 2007 року всі документи створюються та реєструються в автоматичній електронній системі, тобто існує єдина база зі справами де кожна має свій унікальний номер та індекс. Така система звісно полегшує роботу працівників суду. Саме приміщення налічує 9 поверхів, тому повірте, що там дійсно є на що подивитись. Працівники розповідали детально про працевлаштування, роботу та ряд завдань які на них покладено. Ми були на екскурсії під час робочого процесу, тобто мали змогу реально побачити власне все як працівник суду працює в звичайний робочий день, який починається з 8 ранку і триває до 5 вечора з 45 хвилинами на обід. Робота в суді є відповідальною, кропіткою водночас і  дуже цікавою. Така робота ніколи не буває сумною, адже кожного дня надходять нові справи, кожна яка має свої особливості. Всі ми знаємо, що судова влада є одним із складових політичної системи України. Суд – це престижна, завжди цікава і постійно бурхлива робота, яка потребує пильності, чіткості та компетентності.


Наш день був дуже насиченим, тому що заняття з дисципліни як «Організація судових та правоохоронних органів» пройшло не в стінах рідного коледжу, а в супер крутому місці під назвою суд.

Студентка групи П-391 Дар’я Новосільська

Немає коментарів:

Дописати коментар