17 вересня 2019

Мрії здійснюються


"Мрій, поки твоя мрія не збудеться ..." Aerosmith - Dream On

Давайте трішки поринемо у дитинство…. Згадаємо свої мрії, а їх було дуже багато. Хтось мріяв стати космонавтом, поліцейським, мати шикарне авто, постійно подорожувати. По суті скільки людей у світі, скільки і мрій. Головне, як ми рухаємося до здійснення мрій, не просто лежачи на дивані і мріючи, а кожного дня поступово, крок за кроком рухаємося до здійснення мрії.


Так, для студентів першого курсу правознавчого відділення організовано виховну годину на тему: «Ваші мрії».

Студенти на початку обговорювали і називали асоціації, які виникають з поняттям «мрія». Звучали відповіді: само реалізованість, робота над собою, досягнення, віра в себе, удача, подорожі. Далі студенти називали мрії дитинства і виявилося, що є студенти, які навіть бажали стати астрологами.


З особливим подивом студенти слухали пісню про мрію із мультфільму «Летючий корабель», адже інтуїтивно почали уявляти, що їх мрії вже збулися.

Наступним завданням для учасників заходу, необхідно було продемонструвати фотоколлажі своїх мрій.Студенти щиро ділилися своїми мріями: одержати диплом з відзнакою, знайти хорошу роботу, поїхати до Парижу тощо. Хлопці більш реалістичні : хотіли дачу, шикарне авто, хорошу дружину.

Наприкінці зустрічі, студентка групи П-191 Яковійчук Марія прочитала вірш про мрії і всі замислилися, а саме над шляхами, за допомогою яких мрія здійсниться.
Бажаємо кожному студенту знайти себе, реалізувати і нехай всі Ваші мрії здійснюються!!!

Викладач   В.А.Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар