14 вересня 2021

Практична зустріч із нотаріусом


Після закінчення коледжу, студенти спеціальності «Право» мають можливість реалізувати себе у різних сферах. Не дарма, потенційних юристів називають режисерами своєї долі. Саме головне – знайти себе і полюбити свою справу усім серцем та душею.

Так, в рамках вивчення дисципліни «Організація судових та правоохоронних органів», студенти третього курсу спеціальності «Право» мали можливість завітати у гості та практично поспілкуватися із приватним нотаріусом Бойко Ганною Георгіївною.


Нотаріус – професія, яка вимагає великої зосередженості та уважності, і в першу чергу це стосується документів. Нотаріус не має права посвідчити договір, поки самостійно не перевірить правильність та законність поданої інформації. А це не тільки звірити із кодексами та законами, це робота з єдиними державними реєстрами, перевірка даних.


Ганна Георгіївна поділилася своїм досвідом, адже шлях до заняття нотаріальної діяльності тривав цілих 6 років. Ці роки заклали фундамент для подальшої реалізації в юриспруденції.

Окрім цього, приватний нотаріус наголосила, що нотаріальна діяльність підлягає оподаткуванню. Уявіть, 42% від доходів сплачується до державного бюджету.

Особливо зацікавило студентів перспективи реформування органів нотаріату. Уявіть собі, законодавець планує дозволити нотаріусам оформлювати реєстрацію шлюбу та його розірвання. Тобто, не потрібно буде йти до РАЦСу чи звертатися до суду, все буде набагато доступніше та оперативніше.

Таким чином, законодавець хоче зменшити навантаження для суддів, які навіть фізично не можуть опрацювати таку велику кількість судових справ.

Під час зустрічі, майбутні юристи усвідомили, що нотаріальна вимагає 100% віддачі від нотаріуса.

Вже наступного року, майбутні фахівці зможуть перевірити свої знання та практичні навички, адже виробнича практика відбувається також і в органах нотаріату. Побажаємо їм професійної вдачі та натхнення!


Коледж пропонує більше ніж просто навчання! Ми знайомимо студентів з практичними сторонами майбутньої професійної діяльності! Безліч маленьких секретів, якими раді поділитися професіонали – практики будують міцний фундамент для майбутнього успіху.

Циклова комісія «Правознавство»

Немає коментарів:

Дописати коментар