15 вересня 2021

Прес-дайджест останніх подій. Спеціальність «право».


Юриспруденцію обирають ті, хто розуміє, що освіта визначає якщо не все, то багато чого. Не можна стати за рік успішним та затребуваним. Досвід, цілеспрямованість та праця, ось що допоможе для реалізації в обраній професії.

Навчатися на цій спеціальності дуже цікаво, адже велика увага приділяється розкриттю творчих здібностей, оволодіння юридичною риторикою тощо.

Так, для студентів другого курсу спеціальності «Право» було організовано тренінг від випускниці коледжу 2021 року, Чорної Наталії.


Наталія поділилася враженнями від перших місяців роботи помічником адвоката. Наголосила на тому, що кожна зустріч, участь у виховному заході – це практична зустріч із роботодавцем, а тому не гаємо часу і відвідуємо всі заплановані заходи у коледжі.

Студентів особливо вразив той факт, що Чорній Наталії запропонували роботу під час складання державного іспиту. І ви ще вірите, що важко знайти роботу? Головне – ваше бажання і знання!!

Під час юридичного маршруту по м. Херсону, студенти групи П-391 ознайомилися із основними юридичними установами, які в подальшому стануть місцями практики, а для когось і місцем працевлаштування.

Студенти, милуючись осінньою порою, поринали у майбутнє. Яким воно буде? Фарби знаходяться у руках художника і тільки він знає, яку картину буде малювати сьогодні.


Майбутні юристи зупинилися біля Херсонського міського суду, Херсонського відділення поліції та Апеляційного суду Херсонської області.


З впевненістю можна сказати, що більшість вже уявляли себе працівниками цих юридичних установ, а це й не дивно, адже ще під час навчання у коледжі можливо працевлаштуватися.

Як Ви думаєте, а чому роботодавець обирає саме фахівців Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу.

Секрет навчального закладу – любов до студента та прищеплення її до майбутньої професії.

Окрім цього, студенти груп П-291, П-292, П-293 мали змогу завітати до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області.

Заступник директора Іпатенко Олена Вікторівна ознайомила майбутніх юристів із структурою центрів.


Тільки уявіть собі, дані центри створені саме допомогти людям, які потрапили у неприємну життєву ситуацію.

Під час екскурсії, студенти мали змогу попрацювати із інтернет-платформою безоплатної правової допомоги і одержати правову консультацію.

Такі екскурсії допомагають студентам краще пізнати майбутню професійну діяльність.

Бажаємо кожному студенту, щоб новий навчальний рік у стінах коледжу став незабутнім, а приємні спогади залишилися на довгі роки.


Циклова комісія «Правознавство»

Немає коментарів:

Дописати коментар