24 вересня 2021

Моє студентське життя: мрії і враження


Із самого дитинства я була кмітливою і уважною, мені дуже подобалося спостерігати за тим, як батьки складають різні документи і працюють із ними. Згодом я почала розпитувати про особливості їхньої роботи і навіть іноді допомагала виправити помилку або підмічала незаповнене місце на папері. Уже тоді я зрозуміла, що працювати в поліції непросто, але поставила собі мету займатися цим у майбутньому.

Коли я навчалася в 9-му класі, до моєї школи приїздили представники різних навчальних закладів, розповідали про переваги навчання саме в їхньому закладі освіти. Але я одразу ж виокремила для себе Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж, адже серед спеціальностей, які можна отримати в ньому, була та, яка мене так приваблювала – право.

І ось воно – студентське життя! Минув уже третій тиждень навчання, і я вважаю, що зробила правильний вибір. Цікаві пари, чудові викладачі, які дійсно дають студентам знання, одногрупники, з якими цікаво та приємно навчатись. На мою думку, велику роль також відіграє чистота у приміщенні коледжу, комфорт і затишок. Мені дуже подобається тут навчатися, я буду і далі з великим натхненням здобувати освіту в цьому закладі.

Невядомська Аліна,
студентка групи П-192

Немає коментарів:

Дописати коментар