06 вересня 2021

Зустріч з Ємець Елеонорою


Вже стало доброю традицією, проводити зустрічі, тренінги, майстер-класи із випускниками коледжу – практикуючими спеціалістами.

Так, для четвертого курсу спеціальності «Право» було організовано пізнавальну зустріч із випускницею коледжу Ємець Елеонорою, яка на даний час є радником, керівником кримінальної практики АО «Ader Haber».

Елеонора пройшла непростий шлях, адже стати успішним, затребуваним юристом не так і просто. Все залежить від бажання йти, долати певні перепони і постійно навчатися. Не тільки читати закони, вивчати матеріали судової практики, потрібно зрости ще духовно, зсередини.


Досить часто молоді фахівці запитують: «Як знайти роботу?».

Випускниця коледжу чітко відповіла: «Ви як майбутні юристи повинні розуміти, що для відмінних результатів в юриспруденції потрібно постійно працювати, здобувати практичний досвід. Я особисто раджу, починати працювати ще навчаючись у коледжі.»

В коледжі завжди підтримується бажання студентів поєднувати навчання і роботу. Багато студентів, ще навчаючись на 3-4 курсах починають проходити стажування в юридичних установах, підкріплюючи теорію життєвою практикою..

А чи реально встигати працювати і навчатися? Відповідь однозначна: звичайно. Ще в коледжі, студенти оволодівають практичними знаннями та вміннями, які вдало потім застосовують на робочих місцях.

Під час зустрічі, Елеонора розповіла, що після закінчення коледжу чітко усвідомлювала, що бажає стати адвокатом, а тому без проблем вступила до Інституту адвокатури і переїхала проживати до м.Києва.

Нове місто не стало перешкодою до реалізації мрії, Елеонора починає відвідувати семінари юридичної тематики, намагається якнайбільше зануритися у сферу закону.

І їй все вдається!! А знаєте, який самий головний секрет – бажання навчатися і постійно працювати над собою.

Іноді здається, що ти вже реалізував себе на всі сто відсотків, маєш хорошу роботу, велику базу клієнтів, високі гонорари і по суті немає ніяких подальших цілей. Вас можуть підстерегти «зіркова хвороба» чи «професійне вигорання». Саме постійний рух вперед, навчання, допоможуть отримати високий рівень професіоналізму.

Ємець Елеонора наголошує, що меж для досконалості у юриста просто не має, його основними інструментами повинні стати: закон, практичні вміння та саморозвиток.

Жодна людина не народжується успішною. Саме завдяки своїй наполегливій праці, можна досягти результатів.

Томас Едісон говорив: «Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найвірніший шлях до успіху - весь час пробувати ще один раз». Особливо важливо дотримуватися цього правила саме для молоді.

Молодість – це час, який не повернеться, а тому кожен день використовуйте як шанс змінити своє життя на краще.


Елеонора залюбки поділилася практичними порадами щодо успішного працевлаштування, а саме:

1.Починайте працювати, ще навчаючись.

2.Цікавтеся онлайн-курсами з професії.

3.Вивчайте матеріали судової практики, відвідуйте судові засідання.

4.Під час складання резюме, звертайте увагу на розміщені фото та практичні навички, які вказуєте.

5.Не бійтеся чогось не знати на початку своєї кар’єри, головне –бажання навчатися та самоудосконалюватися.

Студенти були задоволені спілкуванням із чудовою дівчиною, яка самостійно ствердилася як професіонал.

Коледж пишається успіхами своїх випускників, радо підтримує із ними зв’язок, адже успіх випускників – це безпосередньо успіх навчального закладу.


Майбутні юристи не зволікайте, витрачайте час тільки з користю і вже зовсім незабаром цікавий світ юриспруденції стане середовищем Вашого життя і роботи.

Голова циклової комісії «Право» В.А.Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар