06 вересня 2021

День знань у ХКЕПФК. Спеціальність "Право".


Ось і настала осінь. Школярі та студенти приступили до навчання. Попереду їх чекає багато цікаво: перше заняття, нові знайомства, можливо навіть і перше кохання. Це час, коли мрії починають втілюватися у реальність.

Ви тільки подумайте, зовсім недавно лунав останній дзвоник у школі, а сьогодні – саме ти студент Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу.

Час минає дуже швидко, саме головне – навчитися жити із вдячністю за кожен прожитий день і з впевненими цілями на майбутнє.

1 вересня студенти коледжу поринули у тонкощі вивчення своєї майбутньої професії.

На першу виховну годину, яка була присвячена нашій Батьківщині, завітали випускники спеціальності «Право»: помічник арбітражного керуючого Сергій Мітяєв та патрульний поліцейський Іващенко Максим.


Дуже приємно бачити своїх вихованців, які не зупиняються на досягнутому і продовжують професійно зростати. Для юриста, важливим є саморозвиток, адже він дозволяє краще обирати лінію захисту, представляти інтереси людей, які звернулися за допомогою.

Студенти уважно слухали запрошених гостей і подумки уявляли себе недалекому майбутньому. Саме вони будуть представляти систему правосуддя, захищати громадян, закон і порядок.А креативні студенти групи П-192 змайстрували талісман для майбутніх юристів. Кожен мав можливість написати свою мрію – ким бачить себе після закінчення коледжу. Сподівання дуже різноманітні! Мріють стати нотаріусами, суддями, поокурорами, детективами, експертами, слідчими, поліцейськими.


Бажаємо, щоб у кожного студента ХКЕПФК мрії здійснювалися якнайшвидше. Працюйте над собою, розвивайтеся, і успіх буде завжди поряд з вами.


УСПІХІВ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ!!

Унчикова В.А.

Немає коментарів:

Дописати коментар