23 вересня 2021

Шлях у професію починається з обрання закладу освіти


Напевно, кожен чув вислів: студентські роки – найпрекрасніший час у житті людини. І я абсолютно згодна з таким твердженням.

Навчання - це дуже цікаво, це той період, що забирає велику частину нашого часу та уваги. Процес здобування освіти формує всю подальшу професійну діяльність, впливає на наш життєвий шлях та все життя в цілому. Тому потрібно навчатися там, де можна отримати якісну професійну підготовку і, водночас, відчувати комфорт та затишок.

Зараз я навчаюсь у Херсонському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі. Це мій 1-й рік навчання. Навіть не віриться, що я є студенткою вже майже місяць! Мені дуже подобається цей заклад освіти своєю сімейною атмосферою, а саме тим, як викладачі ставляться до студентів.

Назва моєї групи П-192. Спеціальність «Право». У мене весела, дружна та згуртована група. Її куратором є Унчикова Вікторія Анатоліївна. Хоча ми ще не досить добре знаємо одне одного, але я впевнена, що знайшла нових друзів.

Загалом я вважаю, що мій вибір щодо коледжу був правильний, і наразі я маю змогу не тільки здобувати якісну освіту, а ще й розвиватися як творча особистість.

Катерина Макуха,
студентка групи П-192

Немає коментарів:

Дописати коментар