22 вересня 2021

Екскурсія до АО «Жованник і партнери»


Злагоджена робота у колективі є запорукою успіху у будь-якому підприємстві чи організації. Особливо це є важливим у сфері юриспруденції. Команда працює на результат діяльності компанії, що допомагає підтримувати позитивний імідж кожного працівника.

А як на Вашу думку, як краще працювати: наодинці чи в колективі?

Я особисто погоджуюся із думкою Ендрю Карнегі: «Teamwork is the ability to move together to a single vision. This is the ability to manage individual talents for organizational purposes. It's fuel that allows ordinary people to achieve extraordinary results». Вже встигли перекласти?

Тобто, командна робота - це здатність разом рухатися до єдиного бачення. Це здатність керувати індивідуальними талантами в організаційних цілях. Це паливо, яке дозволяє звичайним людям досягати надзвичайних результатів.

Прикладом такої команди є адвокатське об’єднання «Жованник і партнери», керівником якого є Жованник Лариса Миколаївна.

Тому, для студентів спеціальності «Право» надзвичайно зацікавила екскурсія до такого відомого і успішного адвокатського об’єднання.


Майбутні юристи були в захваті від атмосфери, яка панує в цій організації. Це й не дивно, адже адвокатське об’єднання високо зарекомендувало себе на ринку надання юридичних послуг.

Місією адвокатського об’єднання є «Перетворюємо конфлікти в рішення, проблеми – в досягнення!»

Лариса Миколаївна познайомила студентів із основними компетенціями своєї організації. До них відноситься: консалтинг, оцінка ризиків і правовий аудит, конфліктна практика та супровід поточної діяльності.


Адвокатське бюро має велику клієнтську базу, яка напрацьовувалася роками.

Як на Вашу думку, чому клієнти користуються послугами АО «Жованник і партнери»?

Сучасний ринок юридичних послуг дуже вимогливий до юристів та адвокатів. Тому, «Жованник і партнери» уважно вивчають ринок юридичних послуг, залучають до своєї роботи маркетологів. І як результат, в організації є офіційний сайт, сторінки в соціальних мережах, юридичні консультації, участь у проведенні конференцій, тренінгів.

Юристи не стоять на місці, а постійно розвиваються, вчаться самі і навчають інших.

Як результат: виграшні справи, зекономлені кошти своїх клієнтів.

Під час екскурсії, Лариса Миколаївна розповіла про колектив, адже багато випускників коледжу розпочинали юридичну кар’єру саме у них.

Найбільше вразила студентів кімната для відпочинку, яка оформлена у вигляді космічного простору і слугує приміщенням для спортивних занять і релаксації у вільний від роботи час. Тобто, юридична діяльність непроста, потребує великих зусиль, але результат того вартий.

Так, ще Девід Фрост говорив: «Якщо ти хочеш досягти успіху, не думай про нього. Просто роби те, що любиш, і вір — успіх прийде сам».

Майбутні юристи зрозуміли, що успіх даного об’єднання – це злагоджена робота колективу!!

Тому, вже зараз, під час навчання у коледжі, студенти оволодівають навичками роботи в команді, цілеспрямовано йдуть до реалізації своєї мети.

Давайте ж побажаємо нашим студентам не боятися дивитися вперед, реально оцінювати свої можливості та впевнено крокувати в успішне майбутнє.

Унчикова Вікторія Анатоліїна

Немає коментарів:

Дописати коментар