01 квітня 2021

Чотири роки як один день


Всім привіт! Я, Коваленко Максим – студент четвертого курсу правознавчого відділення.

Послухайте мою історію…

Я й уявити собі не міг, що чотири роки навчання у коледжі проминуть так швидко. Ось ніби то я ще навчаюся у Тарасівській ЗОШ, обираю майбутню професію… Стоп.

Я вже майже випускник, залишилося лише пройти успішно виробничу практику і здати державну атестацію. Я готовий працювати на благо закону і суспільства.


Чи легко було навчатися у коледжі? Можу сказати однозначно, все залежить від цілей, які Ви ставите на майбутнє. Я завжди маю активну життєву позицію, адже не дарма обрав спеціальність «Право». Ще з дитинства мріяв пов’язати своє життя із законами, допомагати вирішувати правові проблеми людям. Для мене, юрист – взагалі права рука для будь-якого громадянина. Не дарма, дану професію порівнюють із лікарем, адже юристи по суті визначають долю людини і навіть можуть вилікувати душу.


Коледж у мене асоціюється із бурхливими емоціями, адже кожен день студента є насиченим. Різні професійні заходи, екскурсії, онлайн-заняття, майстер-класи на виробництві, просто не має часу на лінь та нудьгу. Ти постійно зайнятий, а це допомагає професійно зрости у майбутній професії.

Всі заняття, які проводилися у коледжі – це реальна можливість здобути саме практичні знання. Саме у коледжі Вас навчать не просто читати закон, а тлумачити. Ви будете знати де шукати правильну відповідь на всі питання для вирішення ситуації та допомоги іншим.


Ще більше поринаю у спогади… Як не пригадати бінарне заняття з «Іноземної мови» (за фаховим спрямуванням) та «Української літератури».

Майбутній юрист зобов’язаний володіти прийомами ораторського мистецтва, адже представляючи клієнта у суді, потрібно змагатися і досягти перемоги. Клієнт Вам довіряє свою проблему, його просто не можна підвести.

Велика увага приділяється вивченню іноземної мови, саме за професійним спрямуванням, адже інтеграція України до Європейського Союзу ще більше дала можливості працювати із нормами міжнародного права, бути учасниками міжнародних правових організацій і навіть звертатися до Європейського Суду.


Не можу не згадати про інтелектуальні ігри, адже коледж розкриває всі наші здібності, навіть потаємні. Ніколи не вважав себе інтелектуалом, але намагався до цього дійти.


За період навчання у коледжі, я мав можливість відчути себе у різних ролях: голова студентської ради, член студентської ради Херсонської області, голова профорієнтаційного сектору, член ГО «Молодіжна правозахисна агенція».


Я навіть спробував себе у ролі члена журі і визначав кращого знавця з юриспруденції серед студентів коледжу.


Я вдячний коледжу, а саме директору Лімаковій Людмилі Миколаївні, за можливість представляти коледж на науково-практичній конференції у м. Полтаві. Ці емоції є незабутніми.

Юристи постійно працюють у стресі, вирішують конфліктні ситуації, а тому вже зараз розумію, що всі хвилювання, які були пов’язані із публічними виступами, загартовували мене як майбутнього фахівця.


Я завжди відчував підтримку: групи, керівника групи і всього коледжу. Кожна перемога студента – це успіх всього навчального закладу!


Я навіть уявити не можу своє життя без коледжу. Ось навіть зараз, я проходжу практику у Регіональному центрі надання вторинної безоплатної правової допомоги, але коледж завжди поряд. У будь який час я можу звернутися до викладачів за консультацією і мені допоможуть.

Мене переповнюють враження від навчання у коледжі, але попереду ще дуже важливий крок – виробнича практика, а тому я продовжую працювати над собою. Бо тільки від мене самого залежить майбутнє.

Тому, майбутні абітурієнти раджу обрати спеціальність «Право». Чому?

  • Саме на спеціальності «Право» вивчаєте всі галузі права, а тому після закінчення права зможете позиціонувати себе як «IT- юрист» , «Податковий адвокат», «Сімейний адвокат».
  • Можливо проходити стажування в юридичних фірмах ще в період навчання.
  • Постійний контакт із потенційними роботодавцями.
  • Коледж розкриває всі Ваші здібності, виховує професійно.
  • Тільки у ХКЕПФК можна навчатися практично.
Не вагайтеся і обирайте саме цю спеціальність!!!
І звичайно, слідкуйте за нашими новинами!!!!

Інформацію зібрала Унчикова В.А.

Немає коментарів:

Дописати коментар